Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja rodzina mnie na każdym spotkaniu męczy o dziewczynę, że stary kawaler a oni czekają na wnuki. No #!$%@? 1/3 spotkania to #!$%@?, że jak to ja ciągle sam. No i pijany wujas PiSowiec na imprezie mówi "No Paweł, a może ty chłopaków wolisz? Hehe" a ja odpowiedziałem na głupią zaczepkę "No może wolę" i nagle GROBOWA CISZA.. "żartujesz?" Dopytuje wujas na co odpowiadam "a to coś złego?". I wtedy ten wstał i krzyczy, że jak to? Chłop z chłopem? Ja cię do burdelu zaprowadzę zobaczysz jak to z kobietą i przestaniesz wydziwiać. Przecież to CIĘŻKI GRZECH! ( ͡° ͜ʖ ͡°) (dyskusja rodzinna jak na obradach sejmu xD) ja spokojnie odpowiadam, że mam to w dupie. A ten się zabrał, bo on z pedałem przy jednym stole nie będzie siedzieć. A ja reszcie zszokowanej mówię, że na mnie też już czas i komu w drogę temu #!$%@? w dupę ( ͡° ͜ʖ ͡°) na następny dzień matka z ojcem przychodzi do mnie i się pyta ale jak to? To im powiedziałem prawdę, że tak naprawdę nie jestem gejem tylko miałem dość docinek ze strony rodziny i dlatego tak odpowiedziałem. A dziewczyny nie mam, bo żadnej się nie podobam. Próbowałem zagadywać na ulicy czy zakładać aplikacje randkowe i zawsze to nagle miały chłopaka, nieliczne były na tyle szczere, że mówiły wprost że im się nie podobam. Na co ojciec "no synu, w końcu znajdziesz jakąś pannicę, pojedź na dyskotekę tam dużo wolnych" xDDD i matka dodała, że MAM ZADZWONIĆ DO RODZINY I JĄ PRZEPROSIĆ ZA GŁUPI, ŻART BO NIE JESTEM GEJEM ( ͡° ͜ʖ ͡°) (XD czacie to) powiedziałem matce, że rodzinę to ja mam teraz w czterech literach po czym pokłóciłem się jeszcze z rodzicami xD
podsumowując: -rodzina nienawidzi mnie za bycie gejem ( choć nim nie jestem, ale nie ważne ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
-rodzice się ze mną pokłócili, bo okazałem się nie być gejem xD
-sylwestra i resztę życia spędzę samotnie jak jakiś latarnik, bez kobiety, rodziny i znajomych.
-z plusów już się skończą januszowe teksty przy stole, bo wspólnych świąt nie będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mirki pijcie ze mną kompot.
#przegryw #teczowepaski ##!$%@? #patologiazewsi #blackpill #bekazpisu

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63b067ef7b6d682323d6e59d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 15