Wpis z mikrobloga

@merti: Głównie chodzi o te części "NA ZDJĘCIU", Bogaci nie szpanują kasa na zdjęciach które oglądają ludzie tylko w miejscach typu wyspa sami wiemy kogo gdzie nie ma kamer. Po co ludzie mają sobie uświadamiać dobitniej ogromna przepaść klasową, jeszcze wpadną na jakieś podatki czy coś. Głównie szpanują jakieś plotki typu raperzy z osranymi dupami i kilkoma milionami na koncie
  • Odpowiedz
  • 6
@merti Czy nikt tu nie pomyślał, że ludzie o jakimś poziomie umysłowym czy zainteresowaniach, nie zajmują się takimi pierdołami jak specjalnie przykładanie miary do ubioru (jeśli ich to nie interesuje ani nie kreuja imidżu pod kontrakty reklamowe)? Szkoda na to czasu.
  • Odpowiedz
@merti: Bzdura. Ta fotka była kiedyś rozbierana na czynniki pierwsze przez jakiegoś ,,modnisia'' na reddicie i tam wyszły mega smaczki jak chociażby taki, że ten wieśniacki sweterek który P. Gates ma na sobie jest właściwie bezcenny bo to efekt jakiegoś ,,collabo'' Diora z jakąś inną wschodzącą gwiazdą projektantów mody i to nawet do salonów nie poszło żeby biedacy tego nie kupili. Potem gość wspomniał coś jeszcze o takich drobiazgach jak ten
  • Odpowiedz
bo kupowanie ciuchów dla marki jest dla biedaków


@staryalkus: kupowanie drogich ciuchów jest po to żeby pokazać że nie jesteś biedakiem. Na zdjęciu #!$%@? przykład bo jak twoją twarz kojarzy większość ludzi na Ziemi to nie musisz podkreślać bogactwa ubraniami bo każdy wie że jesteś bogaty zwłaszcza że w każdym momencie obok ciebie jest 2-3 ochroniarzy.
  • Odpowiedz
bo oni mają po prostu drogie ciuchy a czy ktoś ogarnie że nie są tanie pewnie im to wisi, a te wszystkie marki dla biedoty mają krzyczec patrz jaki jestem bogaty bo mam pasek Gucci. Swoją drogą ich stylówka bardziej do mnie przemawia bo jak czasem widzę te "markowe" ciuchy to się zastawiam czy serio komuś mogą się podobać
  • Odpowiedz
@merti taa... nie odnoszą się z kasą, ale jacht Gatsa za 644 mln dolarów, to normalny zakup posiadaczy paska gucci.
Oni nie kupują tego co może kupić każdy bogaty, kupują to, na co stać tylko nielicznych
  • Odpowiedz
@Poczuj_Rurznice dobra, się czym się w sumie ten sweterek różni od setek innych swetrów? Pewnie materiałem, ok. Ale co takiego niesamowitego może być w swetrze, że kosztuje tyle pieniędzy?
  • Odpowiedz