Wpis z mikrobloga

@Balcus: radio z najlepszą muzyką. Przerywniki w postaci mszy czy rekolekcji to nieduża cena z przeboje z nutą nostalgii. Czasami niektóre audycje są męczące, chociaż nie jestem jakoś super antykatolski, to i słucham nawet z zaciekawieniem. I tak 100x lepsze to niż rmf czy zet :)
@Elijahu też słuchałem jakiś czas, kilka miesięcy, ale łapałem się na tym, że playlista dosyć ograniczona i bardzo często o określonej godzinie leciała ta sama piosenka, albo po utworze x bardzo często leciał utwór y, można było się spodziewać co będzie następna piosenką, zanim poprzednia się skończyła.
Radio ma swoje, hehe, plusy i rozumiem że ma stałych słuchaczy. W Gnieźnie wolałem zdecydowanie słuchać plus niż radia Gniezno, gdyż to drugie trąciło często
@szczurek_87: Jak papała spadł z bicykla to akurat byłem na koncercie. Ze sceny to ogłosili i jakiś typ darł japę, żeby przerwać koncert, bo to skandal się bawić jak umar dziadek w podeszłym wieku we śnie po pięknym zyciu udawania, że nie widzi ruchania dzieci spędzonego w pałacach xd
A to koncert DJ QBERTA - totalnej legendy, który przyjechał pierwszy raz do Polski. Myslalem, że typa zajebię xd