Wpis z mikrobloga

@tylkoponsfw: i co ten post ma wnosić? Żal wam że wy gnijecie przed kompem a na dobitkę wymyślacie sobie, że większość kobiet jest na imprezie, na której chcielibyście być? Post tak durny, że aż nie wiem, na chooy go komentuję xD

Równie dobrze można napisać np w Trzech Króli że 70% kobiet goli doopę a 56% mężczyzn wspomina pierwsze naebanie się z kolegami.
  • Odpowiedz
@tylkoponsfw: ale ty zdajesz sobie sprawę, że to "gdybym urodził się kobietą to miałbym milion zaproszeń na imprezę" jest mitem wymyślonym przez takich jak ty by sobie wytłumaczyć przed samym sobą dlaczego spędzasz karnawały i tym podobne samotnie?
Tak?
TAK?
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Co te "TAK?" ma oznaczać?

To nie jest mit tylko prawda. Taka brzydka babka sobie założy tindera i już ma ~100 matchy i ludzi zapraszających ją na kawę/obiad itd.

Brzydal założy tindera i ma 0 matchy.

Jeżeli uważasz, że obaj mają takie same szanse na sukces na rynku matrymonialnym to jesteś w błędzie.

Gdyby brzydka założyła oczywiście tindera przed sylwestrem to też by dostała multum zaproszeń na imprezy, a brzydal
  • Odpowiedz
Taka brzydka babka sobie założy tindera i już ma ~100 matchy


@tylkoponsfw:

I co to ma wspólnego z sylwestrem?

Ja mam niebieskiego a na sylwestra poszłam na rodzinnego grilla. Nikt nas nie zaprosił poza moim bratem.

Ty żyjesz w jakimś świecie stworzonym we własnej wyobraźni gdzie różowe to takie jednorożce łowione na Tinderze przez Chadów-myśliwych i używane przez nich jako wierzchowcow na których przyjeżdżają na bale w zamku królowej a przegrywy
  • Odpowiedz
dajesz sobie sprawę, że to "gdybym urodził się kobietą to miałbym milion zaproszeń na imprezę" jest mitem wymyślonym przez takich jak ty by sobie wytłumaczyć przed samym sobą dlaczego spędzasz karnawały i tym podobne sam


@AlienFromWenus: To nie jest żaden mit, mam od gimnazjum konto witaminki na FB (jakby miało się przydać kiedyś) to dostałem kurde 3 zaproszenia na sylwestrową balangę xD
  • Odpowiedz
@Invisiblinio: potwierdzasz blackpilla, że każda p0lka chce chada.

Jak jesteś brzydka to powinnaś się związać z brzydalem.

Jeżeli jesteś brzydka i nie chcesz brzydala tylko przeciętnego to takie coś nazywa się hipergamią
  • Odpowiedz
Jak jesteś brzydka to powinnaś się związać z brzydalem.


@tylkoponsfw: Co #!$%@? XDDDDDDDDDDDDDDD

Dziecko, dobieranie się w pary nie jest binarne na zasadzie 1:1 ładny/brzydki.
Już pomijam przy tym fakt, że ludzie mają różne gusta definicje piękna/brzydoty.
  • Odpowiedz