Wpis z mikrobloga

@DzazesOrozes:

Oczywiście, bo jak sam nie rozumiesz co się do ciebie napisało to trzeba obrazić rozmówcę, że to jego wina.

Tu nie chodzi o to czy chcesz czy nie, tylko czy na miejscu różowej nie bałbyś się iść z obcym typem na pierwsze spotkanie na imprezę.

To że dostają setki propozycji nie znaczy że wśród nich nie ma propozycji mających na celu porwanie takiej, gwałt i inne zwyrodnialstwa. Nie mówię że
@DzazesOrozes: no właśnie pokazałeś że to ty nie umiesz, napisałam to co wcześniej tylko innymi słowami byś zrozumiał co miałam na myśli w tamtym poście a ty dalej brniesz w to dalej bo ty przecież nie napisałeś że chcesz gdzieś z kimś iść a ja ci zarzuciłam rzekomo że chcesz i się będziesz teraz tego czepiał xD
@DzazesOrozes:

No tak, zawsze może spędzić sylwestra z rodziną ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przegrywy mogą że znajomymi, nie muszą na siłę szukać baby.

A jak kobieta dostaje propozycje od obcych gości to odmawiając z obawy ze nie zna typa i nie wie czego się po nim spodziewać (np może ją opić do nieprzytomności by ją zgwałcić potem) to wcale nie należy tego traktować jako "laska spędza sylwestra
@AlienFromWenus: No jak ktoś proponuje Sylwestra 1vs1 to faktycznie śmierdzi, ale jak ktoś Cię zaprasza na domówkę 40 os w środku miasta to... Serio, zero niebezpieczeństwa. Zwłaszcza, że zawsze ktoś Cię może podstawić pod adres.

Przegryw nie może spędzić Sylwestra ze znajomymi, bo ich nie posiada. Na tym polega przegryw XD
@DzazesOrozes:

Ta

"Zapraszam cię na domówkę 40 osób!"
"Spoko!"

A na miejscu

"Dlaczego nikogo nie ma?"
"Może jesteśmy pierwsi. To napijesz się piwka?"

A tydzień potem

"W krzakach nieopodal miejscowości Zadupie Dolne znaleziono zwłoki 23 letniej dziewczyny, poszukiwanej od 31 grudnia przez policję"