Wpis z mikrobloga

Pytanie do osób, które posiadają obydwie konsole nowej generacji, czyli PS5 i XSX. Na czym wolicie ogrywać gry multiplatformowe i dlaczego?

Załóżmy, że chodzi o tytuły, które na obu sprzętach kosztują tyle samo. Nie ma nic odkrywczego w tym, że ktoś woli płacić mniej, więc ten wątek pomińmy.

#gry #konsole #ps5 #xboxseriesx #xbox #playstation
  • 8
@Headcrab_B: Mi to jest obojętne. Dla mnie cala ta haptyka i bajery w nowym padzie sa zbedne i najchętniej to wyłączam (jeżeli sie da). Dlatego wiec bedzie decydować ostatecznie cena i performance gry na danej konsoli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Headcrab_B z tymi założeniami to trochę dziwne pytanie.

Cena gier to główny czynnik wyboru gier multiplatformowych, te czesto bywają w gamepass albo sa do kupienia z tańszego regionu na xboxie.

Bez tego czynnika no to w zasadzie jeden chu, kwestia preferencji pada może? Ewentualnie jak jest haptyka a ktoś lubi no to wtedy ps5.
@Headcrab_B: Mam obie i mam oba abonamenty i zaprzestałem zakupów na jakiś czas. Jest Bardzo duże prawdopodobieństwo że w każdym miesiącu trafię gierkę pod siebie z subskrypcji, jak nie u jednych to u drugich. Ciśnienia na premierowe granie brak, kupka wstydu jeszcze spora. Ale jak robię zakupy na promocji, to tylko na ps5, na xboxa kupiłem jedynie rdr1. dla którego właściwie kupiłem tą konsole.
Nie pamiętam czemu gram w Rocket League