Wpis z mikrobloga

MORDY ŻYLIŚCIE WTEDY????!??!? HAHHAH KIEDYŚ TO BYŁO BRAMKI Z MATERACY KOSZE Z HULAHOPUF I BAKUGANY NA PRZERWIE I JESZCZE BYLY TAKIE ROGALIKI CZOKAPIK I TAM TEZ BYLY TAKIE TAZOSY CO SIE ZBIERALO EHH JK TERAZ ZYC TERAZ TO NIE MA ZYCIA BRAMKI NORMALNE, SMARTFONY EHHH WRZUCE TEM PRZERUCHANY OBRAZEK PO RAZ 2137 DZISIAJ A TAK WOGULE TO JESTEM ROCZNIK 2009
#szkola #nostalgia #feels #kiedystobylo #dziendobry #atencja #zbieramplusy #pdk #bekazpodludzi
iluvmypickle - MORDY ŻYLIŚCIE WTEDY????!??!? HAHHAH KIEDYŚ TO BYŁO BRAMKI Z MATERACY ...

źródło: comment_16724851113QONgwiP9TkBgUj9iGIrKa.jpg

Pobierz
  • 13
@ZygoteNeverborn: kurcze no nie wiem to moze jakis inny wrzuce? np z obajtkiem albo bialkiem? moge tez sprubowac z papierzem ale to trzeba poczekac do 21:37 bo wtedy najwiecej plusuw jest a ja ide o 18 spac eby dzisiaj do sylwestra wytrzymac bez energetyków
@iluvmypickle też mam bekę z tych wspominek, jestem rocznik 93, rodziców na nic nie było stać i cola na stole była od święta a nutellę jadłam raz bo akurat ładna szklanka była potem xD Teraz jak pracuję i zarabiam to dopiero mogę nadrabiać braki z dzieciństwa. Wspominanie tamtych czasów to nic innego jak zderzenie się z tym że jest się już starym i bez pasji w życiu xD
@Symmachus a może dlatego, ze człowiek musiał sobie radzić kombinować, nie miał wszystkiego na wyciągnięcie ręki. Wczoraj w robocie z ziomkiem wspominaliśmy czekoladki i inne produkty spożywcze, których już nie kupisz. Nie da się nadrobić czegoś, co już nie istnieje.
@shalisek o to kolejny argument jaki lubię, teraz młodzież ma przecież za łatwo, nie musi tyrać u Janusza za najniższą i patrzeć na półce aby kupić najtańszą rzecz xD Tamte czasy były do dupy ale na szczęście władza robi wszystko aby wróciły to może czipsy maczugi i flipsy wrócą xD Btw pamiętam że długo nie było obowiązku podawania składu produktu to się boję jaki syf był w tych super słodyczach :(
@Symmachus ostatnio kupiłam sobie kolekcje komiksów Dona Rosy bo mi nie chcieli nigdy kupić bo niby byłam już za stara na kaczora Donalda (miałam wtedy 10 lat), mówię o takich rzeczach. Serio pochodzę z Pato rodziny i dopiero teraz żyje. Szczęśliwego nowego roku i serio mam nadzieję że niektóre rzeczy wrócą bo też tęsknię za niektórymi smakami.
@Symmachus: w tym wpisie to beka raczej większa z tych atencjuszy co wstawiają zawsze ten sam format wpisu albo to samo zdjęcie żeby dostać plusy. Większość tak naprawdę nie wspomina rzeczy dlatego że kiedyś było lepiej a wręcz przeciwnie - było gorzej ale z tego powodu cieszyło nas więcej rzeczy np. pójście do mcdonalda albo wyjście na orlik