Wpis z mikrobloga

Jakieś sugestie?


@ysk_: 21 bym odrzucil od razu, to dwuletni telefon no i w 4,5k to sie 2x z nim zmiescisz, a skoro masz taki budzet, to mozna wybrac lepiej.

Nie wiem czy na twoim miejscu nie poczekalbym na premiere serii s23, one beda na snapdragonie i to bedzie spory gamchanger na + dla samsunga.
@ysk_: jeśli dobre zdjęcia, dobra wydajność i ma długo posłużyć to iPhone będzie najlepszym wyborem, tylko musisz się pogodzić z pewnymi ograniczeniami
@ysk_: w 4,5k jak dobrze się poszuka to i już s22 ultra się znajdzie a nie tam jakieś inne śmieszne modele. Pixel 7 pro wydaje się ciekawą opcja i na peperze już są oferty za poniżej 4k
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Hmm, nie chciałbym czekać, a pewnie S23 może trochę przekraczać budżet. Najbardziej skłaniam się ku iPhone 13, z chęcią Pro, ale tutaj ciężko z dostępnością... Prawdopodobnie będzie to 13.
@Koichi jak uzyskałeś taki SOT. Ja miałem max. 5h i to przy sobocie, gdzie byłem cały czas w domu (WiFi), zero rozmów tel. tylko allegro/pepper, FB, IG, wykop i chrome (oczywiście mowa o trybie 120hz). Odłączając telefon o 7:00 ok. 18/19 zostalo tylko ok. 20% baterii. Przy codziennym użytkowaniu max. 3.5h SOT (od 7 do 20) no może czasem dobiłem do tych 4-4.5H. Telefon był dwu miesięczny z androidem 13. Z s22
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aareeek: wyłączyłem Skanowanie WiFi i Bluetooth. To największy pożeracz baterii bo do cholery jak wyłączam WiFi to ma być wyłączone a nie szukać w tle. Druga sprawa to uśpienie aplikacji które nie potrzebują ciągłej synchronizacji. Zostawiasz tylko te na których ci zależy żeby dostawać powiadomienia od razu np. Messenger, aplikacja bankowa, Allegro itd.
No i najważniejsze jeśli masz słaby zasięg 5G to włącz LTE bo np. w mojej okolicy mam większe
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@iMarek22: @cherrz: @Kudy: Na 99,99% to będzie iPhone 13. Pro trochę ciężko dostępne i przekracza budżet. Chociaż z chęcią bym wziął.
Na te chwilę co lepsze oferty to 4,2-4,3k. To będzie dobra cena, czy będzie tylko drożej? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@ysk_: A ja kupiłem 14 w myśl, ze jak mieć to najnowszy i nie żałuje wyboru ani trochę. Była opcja kupić 14 pro, bo się pojawił w RTV na 2h ale stwierdziłem, ze 6500 to trochę przeginka i wpadła zwykła 14. Niebieska śliczna
@Kudy: Przeszła mi przez myśl opcja 14. Ale różnice względem 13 nie są na tyle duże, aby dawać za nie ~1k ;-)
Dziś na promocji w RTV wiszą 12 po 3600. Jednak tutaj różnica 12 vs 13/14 jest jednak większa. A kurczaczek nie chcą dać zwykłej 13 na jakieś sensowne promo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@wiochmen80: Myślę, że jak do końca weekendu nic nie wpadnie, to wezmę za te 4,2-4,3k i koniec. Bo inaczej będę czekał w nieskończoność ... ;-)

Myślę, że nie będę narzekał przesiadając się z wysłużonego Huawei P20 Lite ( ͡° ͜ʖ ͡°)