Wpis z mikrobloga

Wspieracie ich


@2fac: ja wspieram

Ostatnio czytałem że wszyscy (43 miliony) to naziści, bo kilku żołnierzy miało naszywki z czachami. Zaraz się dowiem że to powszechny osąd na Ukrainie, co wypisano w tej książce

Nagłaśnianie pojedynczych świrów jako reprezentantów całego narodu, w dodatku takiego z którym mamy żywotny wspólny interes i zależy nam na dobrych relacjach - krótko mówiąc za mądre nie jest
@2fac są też w Polsce tacy co twierdzą, że Berlin został założony przez Polaków. Tak samo prawdziwi.

Kiedyś też widziałem czyjeś wypociny gdzie ktoś stwierdził, że w zasadzie każde duże miasto zbudowane poza zasięgiem cesarstwa rzymskiego to słowianie zakładali, bo germanie czy inni wikingowie to nie umieli.

To są odklejeni, jednostki, a nie cały naród. Ja bym się obraził jakby ktoś mi zarzucał że pierdoły polskich jednostek wyszły z moich ust. Nawet
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@portas91: a to nie było czasem tak, że Berlin założył zachodniosłowiański książę Jaksa z plemienia Łużyczan? Piszę z pamięci, ale potem gród zajął Albert lub Albrecht Niedźwiedź
Ostatnio czytałem że wszyscy (43 miliony) to naziści, bo kilku żołnierzy miało naszywki z czachami. Zaraz się dowiem że to powszechny osąd na Ukrainie, co wypisano w tej książce


@Atreyu: ale chochoł i fikołek żeby się obronić xd

kto mówił że wszyscy to naziści? To według ciebie zwracanie uwagę na jednego ukraińca debila że ma nazistowskie naszywki = na pewno musi ktoś taki uważać że cała Ukraina jest nazistowska co?
@2fac: Była Ruś Kijowska, to oznacza że całą ruś założyli Ukraińcy. Potem narodził im się zbawiciel Ipanienko, który został królem żydowskim(samozwańczym). Dlatego masoneria i żydzi to Ukraińcy. Dlatego mają prawo do naszych kamienic i też udostępniamy im mieszkania aby mogli spokojnie przeczekać ten teatrzyk dla gejów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ostatnio czytałem że wszyscy (43 miliony) to naziści, bo kilku żołnierzy miało naszywki z czachami.

@Atreyu: Czyli ty jesteś jednym z tych nazistów, bo tę naszywkę masz w awatarze. Nic dziwnego, że ich bronisz.

Nagłaśnianie pojedynczych świrów jako reprezentantów całego narodu, w dodatku takiego z którym mamy żywotny wspólny interes i zależy nam na dobrych relacjach - krótko mówiąc za mądre nie jest

Nam zależy na dobrych relacjach, ale Ukraińcom nie.