Wpis z mikrobloga

Wyjaśnijmy raz na zawsze na czym polega ten #damskiprzegryw.
Jak wiadomo faceci dużo dają żeby mieć #seks. Płacą za to prostytutkom, pajacują celem podrywu, prawią komplementy, beciakują w związkach itd.
Laski zazwyczaj generalnie seks lubią, a czasem nie i robią to dla korzyści.

Zdarzają się jednak laski które mają taki zestaw cech: są brzydkie, nie lubią seksu, a chcą otrzymywać korzyści w zamian za seks nie robiąc seksu.
Sztuka otrzymywania korzyści za seks bez seksu udaje się zwykle tym najładniejszym, gdzie faceci dadzą z siebie coś w nadziei że kiedyś....

Otóż "incelki" twierdzą że chodzi o związek, rozmowę, wspólne pasje itd. Jeśli nie chodzi o seks, to mogą to robić z inną przegrywką. A czemu tego nie zrobią?
Bo inna "przegrywka" też chce mieć lepszą pozycję w tej relacji od drugiej strony, to znaczy więcej brać z tej relacji niż w nią wkładać.
Przegrywki uważają za normalne że facet to wszystko daje, patrząc na beciaków i na uganianie się za ładnymi laskami. Sęk w tym... że laska bóldupi na myśl o seksie z facetem i jest przekonana że brak seksu z jej strony jest ok i że nic nie szkodzi, a dodatkowo jest przekonana że ta jej uprzywilejowana pozycja w relacji też jest nie tylko ok, ale jedyna właściwa i jej się należy. I to do tego stopnia jest przekonana że obarcza winą facetów że w ogóle mają libido, że w ogóle śmią pomyśleć o seksie, zamiast po prostu uganiać się za nią.
W skrócie: chodzi o to brzydka laska dostaje mniej atencji od tej ładnej. Nie chodzi o samotność, brak seksu, brak czegokolwiek. Chodzi o hajs i atencję, komplementy i to wszystko co dostają piękne dziewczyny od facetów, nawet gdy te dziewczyny nie dają im nic w zamian. Przegrywki uważają że im też się to należy, a jeśli faceci im tego nie dają to są źli.
Oczywiście znajdują się faceci którzy im to dają, ale przegrywki chcą żeby WSZYSCY traktowali ją tak jak tę piękną. Jej nie chodzi o to żeby mieć jednego faceta. Chodzi o to żeby być gwiazdą w towarzystwie jak ta piękna, i mieć wszystkie możliwe benefity w największym wydaniu jak ona.
  • 107
Hmmm no myślę, że nie o to tutaj chodzi. One po prostu nie dają szansy się poznać i nie dają szansy poznać kogoś.


@ChosennOne: Zgadzam się. A nie robią tego Z WŁASNEGO WYBORU bo nie chcą.

Po prostu uznają z góry, że facet chce ją tylko wyruchać (ustaliliśmy już, że to oczywiste) i nie będzie dawać nikomu szansy. A większość z nich byłaby zwyczajnie szczęśliwa właśnie z takim Czeskiem hydraulikiem tylko
ale przecież już ci pisałam, nie czuję przegrywem dlatego, że nie dałam jeszcze dupy jakiemuś idiocie, bo to wręcz chwalebne, przegrywam dlatego, że nikt inny się mną nie interesował


@starfished: Przegrywem nie interesuje się nikt, nawet idiotki.
Jesteś totalnie na innym levelu niż przegrywy.
@Cecill: Z twarzy tak samo, ale o tym nie pisałem bo zaraz pisalabys, ze na pewno wyglądają normalnie tylko ja wybrzydzam byle obronić swoją teze ( ͡° ͜ʖ ͡°) aaa i dodam jeszcze, ze wbrew temu co piszesz to wcale się nie starają dla swoich facetów raczej jest tak jak pisał o tym @m_xxx
Przegrywasz dlatego, że nie rozumiesz istoty działania mózgu zdecydowanej większości facetów o czym napisałem wyżej co skutkuje tym, że nie dajesz nikomu szansy na poznanie siebie i sobie nie dajesz szansy na poznanie kogoś, bo uważasz, że Twoja myszka jest warta pierdyliard pieniędzy i nieskończonej ilości IQ, żeby ją dostać, a rzeczywistość jest zupełnie inna i tego również nie rozumiesz


@ChosennOne: ale po co miałabym poznawać kogoś kto mnie obrzydza już
@starfished: Po prostu nigdy nie wchodź na żadne portale społecznościowe i będziesz mieć to samo co przegryw nawet gdy wchodzi.
Tylko nie mów że przegrywasz, bo to będzie wtedy twój wybór.

Po prostu uznają z góry, że facet chce ją tylko wyruchać (ustaliliśmy już, że to oczywiste) i nie będzie dawać nikomu szansy. A większość z nich byłaby zwyczajnie szczęśliwa właśnie z takim Czeskiem hydraulikiem tylko ona nie potrafi sobie dać
chyba mi nie wmówisz, że podchodzili do Ciebie faceci na ulicy czy nie wiem, w szkole, na imprezie i jedyne o co Cię pytali to czy chcesz się ruchać czy nie?


@ChosennOne: Takie brednie właśnie nam wmawiają "damskie przegrywki" i ona właśnie to już zrobiła.

Nie wiem, naprawdę ciężko mi odpowiedzieć za kogoś. Przedstawiłem swój punkt widzenia, ale z tymi chadami to też bym nie przesadzał, bo jest ich zwyczajnie mało
@ChosennOne: w realu nigdy nikt do mnie nie podszedł z propozycją randki/seksu, jedyne propozycje jakie miałam to na forach internetowych.

Co musi zrobić facet, żeby był godny Twojego zainteresowania?

Spodobać mi się, często i swobodnie ze mną rozmawiać oraz zaprosić na spotkanie zapoznawcze zwane randką, a najlepiej parę razy dla pewności, że nie chodzi mu tylko o seks. Potem możemy się zacząć m.in. r*chać.
@ChosennOne: Frustruje mnie to tłumaczenie.
Laska stawia wymogi z kosmosu, a prawda jest z taką że z nią nie było i nie będzie seksu, a w konsekwencji nie będzie związku. A nie odwrotnie.
To tak jak incele, nie są w związku bo nie ma seksu. Tylko że z nimi laski nie chcą się ruchać, a w jej przypadku to jej wybór.
Laska jest chłodna, nudna i mało inteligentna.
M_xxx - @ChosennOne: Frustruje mnie to tłumaczenie. 
Laska stawia wymogi z kosmosu, ...
@ChosennOne: A ty co, myślisz że po 10 randkach laska się zrobi napalona na "czeskiego hydraulika"?
Ona nie pójdzie z nim nawet na pierwszą randkę, bo sama wie że nie będzie.
Ona ma gdzieś i seks i związki. Chyba że byłby super chad z bajerą to może wtedy.
Ona wolałby bardziej znajomych niż normalny związek.
Po prostu, ludzie z libido jak tylko mogą to ten seks uprawiają i to dzięki temu