Wpis z mikrobloga

Wyjaśnijmy raz na zawsze na czym polega ten #damskiprzegryw.
Jak wiadomo faceci dużo dają żeby mieć #seks. Płacą za to prostytutkom, pajacują celem podrywu, prawią komplementy, beciakują w związkach itd.
Laski zazwyczaj generalnie seks lubią, a czasem nie i robią to dla korzyści.

Zdarzają się jednak laski które mają taki zestaw cech: są brzydkie, nie lubią seksu, a chcą otrzymywać korzyści w zamian za seks nie robiąc seksu.
Sztuka otrzymywania korzyści za seks bez seksu udaje się zwykle tym najładniejszym, gdzie faceci dadzą z siebie coś w nadziei że kiedyś....

Otóż "incelki" twierdzą że chodzi o związek, rozmowę, wspólne pasje itd. Jeśli nie chodzi o seks, to mogą to robić z inną przegrywką. A czemu tego nie zrobią?
Bo inna "przegrywka" też chce mieć lepszą pozycję w tej relacji od drugiej strony, to znaczy więcej brać z tej relacji niż w nią wkładać.
Przegrywki uważają za normalne że facet to wszystko daje, patrząc na beciaków i na uganianie się za ładnymi laskami. Sęk w tym... że laska bóldupi na myśl o seksie z facetem i jest przekonana że brak seksu z jej strony jest ok i że nic nie szkodzi, a dodatkowo jest przekonana że ta jej uprzywilejowana pozycja w relacji też jest nie tylko ok, ale jedyna właściwa i jej się należy. I to do tego stopnia jest przekonana że obarcza winą facetów że w ogóle mają libido, że w ogóle śmią pomyśleć o seksie, zamiast po prostu uganiać się za nią.
W skrócie: chodzi o to brzydka laska dostaje mniej atencji od tej ładnej. Nie chodzi o samotność, brak seksu, brak czegokolwiek. Chodzi o hajs i atencję, komplementy i to wszystko co dostają piękne dziewczyny od facetów, nawet gdy te dziewczyny nie dają im nic w zamian. Przegrywki uważają że im też się to należy, a jeśli faceci im tego nie dają to są źli.
Oczywiście znajdują się faceci którzy im to dają, ale przegrywki chcą żeby WSZYSCY traktowali ją tak jak tę piękną. Jej nie chodzi o to żeby mieć jednego faceta. Chodzi o to żeby być gwiazdą w towarzystwie jak ta piękna, i mieć wszystkie możliwe benefity w największym wydaniu jak ona.
  • 107
@M_xxx:

Dla ciebie seks to tylko pocieranie łechtaczki które prowadzi do fizycznej przyjemności i nic więcej. Nie traktujesz to jako coś co się fajniej robi z drugą osobą.

Jeszcze nie wiem czy fajniej byłoby mi z drugą osobą, bo nie miałam okazji tego sprawdzić, ale na pewno musiałaby to być osoba z grona znajomych, która rokuje na coś więcej, bo seks z obcymi typami z internetu wydaje mi się obrzydliwy i
eszcze nie wiem czy fajniej byłoby mi z drugą osobą, bo nie miałam okazji tego sprawdzić


@starfished: Czyli nie byłoby by. A o seksie nie masz bladego pojęcia.
Ludzie uprawiają seks nie dlatego że ktoś inny uprawiał i zachwala więc sam próbuje "a może mi się spodoba". Nie. Ludzie mają libido, silnie pożądanie innej osoby zanim w ogóle spróbują seksu i już wtedy o nim fantazjują i marzą. Pierwszy seks robią
Są tylko masz klapki na oczach i widzisz wszystko ze swojej egoistycznej, ignoranckiej perspektywy


@AnonimoweLwiatko: To pokaż jakąś. Jak to jest że żadna nie chce się ujawnić, i np. pokazać swoje zero par na tinderze tak samo jak to mają przegrywy?
@AnonimoweLwiatko: Przecież ona to wszystko sama dla siebie wybrała. Seks to ona woli robić sama ze sobą (przez co związek odpada), samotność jest dla niej ok, nowych znajomych nie chce poznać.
I gdzie te zero par na tinderze jakie miałeś pokazać?
Nie byłeś chyba nigdy samotny, ja ja dobrze rozumiem


@AnonimoweLwiatko: Byłem w przeciwieństwie do niej.

Jest ok bo się przyzwyczaiła, to nie znaczy, że nie zyskałaby dużo w życiu i nie podniosłaby swojego poziomu szczęścia jakby poznała


@AnonimoweLwiatko: Ale ona nie chce nikogo poznać.
@M_xxx: Głupi jesteś czy trollujesz i udajesz? Ile masz w ogóle lat bo nie wiem czy jest sens z tobą dyskutować na te tematy. Wszystko co piszę jak grochem o ścianę, nawet nie próbujesz wziąć pod uwagę, że w pewnych kwestiach możesz się mylić, może ci brakować kluczowych informacji, innej perspektywy, doświadczenia. Zakładasz, że jesteś nieomylny i wszystko najlepiej wiesz.

Ona chce poznać ludzi ale wie, że to nie jest #!$%@?
może ci brakować kluczowych informacji,


@AnonimoweLwiatko: Zawsze możesz mi je przedstawić, bo zamiast się ich doczekać zawsze dostaję co najwyżej ścianę tekstu o tym że jestem głupi, troluję i takie tam:

Głupi jesteś czy trollujesz i udajesz? Ile masz w ogóle lat bo nie wiem czy jest sens z tobą dyskutować na te tematy. Wszystko co piszę jak grochem o ścianę,

Ona chce poznać ludzi ale wie, że to nie jest
@ChosennOne: Ładnie to napisane. Aczkolwiek przyczepię się kwestii, że facetowi zależy tylko na seksie. Początkowo tak, jesteś młody, hormony szaleją, nie jesteś jeszcze świadomy wielu rzeczy, zwłaszcza związanych z płcią przeciwną, a twoje spojrzenie na świat jest jeszcze dość naiwne. Wtedy faktycznie patrzysz na kobiety jak na obiekt pożądania i nic innego. Jak dorośniesz jednak tutaj się kilka rzeczy zmienia i możesz dążyć najpierw do poznania kobiety i upewnienia się, że
Ja myślę, że kobiety z damskiprzegryw po prostu nie rozumieją, że gdyby nie seks to żaden facet w wieku dojrzewającym nie interesowałby się zadną kobietą, to jest tak oczywiste, że nie wiem w ogóle jak można myśleć inaczej.


@ChosennOne: Czyli w sumie to samo co sam pisałem.

One nie będą go uprawiać, wolą być same niż z jakimś Czeskiem hydraulikiem


@ChosennOne: Czyli ich wybór w związku z ich wysokimi wymaganiami
@M_xxx: Nie masz racji. Brzydkie starają się o wiele bardziej od tych ładniejszych, bo zdają sobie sprawę, że muszą czymś nadrabiać, natomiast jak laska jest bardzo brzydka to nic to nie zmienia i w niczym nie pomaga.
@starfished: To przykre, że oni nie doceniają twojego przegrywu, ale nie masz się czym przejmować, bo jako kobieta fizycznie nie mogłaś już zrobić niczego więcej. Wiem to, bo nawet do mnie dosiadali się menele w autobusie i próbowali zagadywać, żule komplementowali moje cycki itp (bo myśleli, że jestem kobietą, a przecież to byłaby kobieta -1/10). Dlatego ja doceniam twoje zasługi i cieszę się, że nadal tu jesteś (