Wpis z mikrobloga

Piechniczek trochę jak Papież dla niektórych. Święty, złego słowa powiedzieć nie można. A przecież prawda jest taka, że gościowi futbol daleko odjechał już w latach 90. Jego druga kadencja to chyba najgorszy okres polskiej reprezentacji odkąd pamiętam (śr. 0,93 pkt/mecz).

Tyle w temacie Romka Kołtonia, dla niektórych ostatnio "autorytetu", bo parę złych słów powiedział o Michniewiczu.

#pilkanozna #reprezentacja
Pobierz rooger - Piechniczek trochę jak Papież dla niektórych. Święty, złego słowa powiedzieć...
źródło: comment_1672404147TLqab60JGyFb8zvZu9h9dy.jpg
  • 23
@rooger: nie no, ale 20-letni koleś aspirujący do bycia dziennikarzem jadący po trenerze, który zdobył brąz MŚ i na kolejnych wyszedł z grupy (co niby jest sukcesem według Weszło) to trochę słabo. Oczywiście Piechniczek nie ma sukcesów Leo w klubach, ale też polskich trenerów w wiele miejsc nie biorą. Ogólnie młody mógł grzeczniej, bo skąd on wie, jaki Piechniczek ma warsztat i kiedy go rozwijał?
@marsellus: Absolutnie nie robię z Beenhakkera zbawcy. Moim zdaniem po Euro 2008 formuła się ewidentnie wyczerpała, z jakiego powodu to nie mam pojęcia.

@katolabirynt: Szacunek za osiągnięcia w pierwszym epizodzie z kadrą, ale potem Piechniczkowi rozdęło ego, przestał się rozwijać i świat mu mocno odjechał. To, że odnosił sukcesy 40 lat temu, nie oznacza, że dziś trzeba jego zdaniem w ogóle sie przejmować.
@huragan_kelly: nie odbieram wpisów Janczyka jako suchej krytyki, raczej się odpalił i zaczął trenera obrażać (tak odbieram choćby zdanie o zatrzymaniu się w rozwoju na latach osiemdziesiątych). Mi to nie pasuje, że gość dwadzieścia-parę lat obraża starszego, co by nie mówić - zasłużonego, trenera. Ale Tobie może pasować, spoko ¯\_(ツ)_/¯
@rooger: no spoko, ale skąd wiemy, że się przestał rozwijać? W sensie jestem w stanie uznać, że tak było, tylko skąd to wiadomo? Na jakiej podstawie tak mówimy?
Wydaje mi się, że RoKo dużo więcej godzin siedział i gadał z Piechniczkiem niż Janczyk i chyba o to mu chodzi, że według niego pan Antoni ogarnia futbol bardzo dobrze
nie no, ale 20-letni koleś aspirujący do bycia dziennikarzem jadący po trenerze, który zdobył brąz MŚ i na kolejnych wyszedł z grupy (co niby jest sukcesem według Weszło) to trochę słabo. Oczywiście Piechniczek nie ma sukcesów Leo w klubach, ale też polskich trenerów w wiele miejsc nie biorą. Ogólnie młody mógł grzeczniej, bo skąd on wie, jaki Piechniczek ma warsztat i kiedy go rozwijał?


@katolabirynt: no ciekawe dlaczego polskich trenerów nigdzie
@rooger: w tym wątku nomen omen z jakiego powodu się wyczerpała dokładnie Jan napisał. polecam. znając realia naszej piłki wiem że nie kłamie i nawet szkoda że nie powie co mu powiedzieli xD