Wpis z mikrobloga

Wenecja w styczniu na weekendowe poszwendanie się - warto? Ogółem to hejtuję to miasto całym sobą, jest to chyba ostatnie miejsce jakie chciałbym zobaczyć w życiu, ale może poza sezonem będzie całkiem przyjemnie. Tylko no pizgać raczej będzie, 5 stopni widzę max więc nie wiem czy warto. Cenowo by mi wyszło jakoś 1000 zł na głowę za wszystko.
#podroze #podrozujzwykopem #wlochy
  • 15
@magjow: no loty dla dwóch osób 300 zł, nocleg 880 zł, transfery lotniskowe 170 zł, dojazd na lotnisko wylotu jakieś 200 zł + to co się wyda na miejscu, ale ile tam przez dwa i pół dnia można wydać, z 500 zł?
@Krupier: Taa?No to ciekawe bo w Wenecji byłem 5 razy.Tylko trzeba szukać na lądzie w okolicach dworca kolejowego a potem za 2euro sobie na wyspę dojechać autobusem
Dwa lata temu miałem pokój za 30euro dla dwóch osób
@Krupier: warto, my byliśmy na początku marca, też nie nastawialiśmy się pozytywnie, ale było tak super, że w tym roku znowu lecimy w lutym. Tylko musisz unikać weekendu, a jeśli już będziesz tam wlasnie w weekend, to wstań o 5-6 rano, pozwiedzaj, potem wróć ok 14 do hotelu na sjestę i wyjdź znowu późnym wieczorem. Albo inny trik to zamiast sjesty udać się do dzielnicy Dorsoduro (my tam nocujemy też). Jest
@Krupier: dużo mniej ludzi, pogoda może chłodno ale pewnie słonecznie, jak byłeś kiedyś to szkoda kasy, jak nie byłeś to jedź i właśnie w takim terminie, bo będzie spokój. Polecam połazić po ciemku, włoskie miasta nabierają smaku w nocy.