Wpis z mikrobloga

@Marshall1337: Rozpuszcza się łącząc sie z acetonem tworząc "gluta" Aceton działa tylko jak jest świeża pianka, z rąk zejdzie, z narzędzi tak, z włosów... Nie wiem :) Jak zastygnie to nie zejdzie niczym, trzeba skrobać. "Przedstawiciele" rasy ludzkiej na filmie nie wyglądają na takich, którzy mają świadomość jak działa taka pianka więc nie podejrzewam aby mieli aceton do czyszczenia. Ja "cierpiałem" jak trochę pobrudziłem dłoń... Nie wyobrażam sobie nawet jak miałbym
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 62
@MarcelinaM85: ehhh stary dobry filmik pokazujący ujemny iloraz inteligencji xd
Łatwiej będzie im zburzyć ten budynek i postawić na nowo niż czyścić wszystko z pianki, chociaż wydaje mi się że oni i tak będą mieć #!$%@? na to jaja.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@MarcelinaM85: @mikolaj-jas: @marko262: @Mecha_Wykalaczka: oni będą mieli na to #!$%@?. Póki nie zaschnie to zdejmą większe kawałki, potem trochę zeskrobią, wykruszy się i tyle. Mieszkają całe życie w brudzie, syfie i chorobach. Są ludzie, który do lekarza nie pójdą, tylko np. przez 10 lat będzie im gnić ręka czy stopa aż odpadnie i dopiero wtedy trzeba będzie resztki amputować (albo i nie, wtedy umrze na sepsę). To co
  • Odpowiedz
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.