Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 20
178 607,53 - 10,27 - 10,11 - 8,04 - 10,09 - 10,11 - 15,31 - 5,71 - 10,03 - 13,01 - 6,54 - 10,41 - 10,11 = 178 487,79

Podsumowanie grudnia. Póki co Shin splints nie wraca, ale biegam też bardziej baze. Zobaczymy co będzie jak wejdą szybsze treningi.

Nie sądziłem, że kiedyś będę biegał zimą. Był to pierwszy sezon gdy się przełamałem i biegałem praktycznie cały rok (od lutego). W poprzednich latach wychodziłem biegać tylko gdy było +15 więc w zasadzie tylko Kwiecień-Wrzesień. Teraz fajnie mi się biegało przy -9. W tym roku też zaliczyłem pierwszy start w życiu w jakimkolwiek biegu.

Wspaniały to był rok, nie zapomnę go nigdy.

#sztafeta #bieganie #biegajzwykopem

Skrypt | Statystyki
Pobierz neufrin - 178 607,53 - 10,27 - 10,11 - 8,04 - 10,09 - 10,11 - 15,31 - 5,71 - 10,03 - ...
źródło: comment_1672389913zCceNRzvekwOBlVr9ZDTyh.jpg
  • 11
@neufrin: Super, że się przekonałeś do zimy – dla mnie zimowy bieganie, zwłaszcza przy tych niższych temperaturach, to sama przyjemność ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I gratulacje z okazji pierwszego startu. Jaki to był dystans?
@enron: półmaraton (1:34:04), później na fali zapisałem się jeszcze na był jeszcze drugi, 10, 5 i maraton.


@neufrin: no proszę, do tego zacny wynik ( ͡ ͜ʖ ͡)
Ja jakoś nigdy nawet w okolice 1:35 nie zszedłem. Trzymam kciuki za podkręcenie wyników ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Maraton... no mnie pokonał, ledwo dałem radę - pewnie w przyszłym roku się przemogę i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ark00: 6 tygodni przerwy od biegania aż przestało bolec przy rolowaniu, zmiana butów, i powrót do biegania przez spokojnie biegi max 10km na początku + ćwiczenia rozciągajace pod shin splints co znalazłem w google i po każdym biegu rolowanie
@neufrin: nie, raczej nie chciałem pytać o żadną specjalistyczną wiedzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nowe buty z niższym dropem niż stare?
Biegasz na piętę/śródstopie?
Długo męczyło się ss w trakcie sezonu? Jak się objawiało? Ból mięśni łydki? Kości? Może przechodził jeszcze na piętę?
Polegałeś na bólu podczas rolowania czy próbowałeś biegać próbnie i stwierdzić po tym?
@Ark00: Stare to były Cumulusy 22 (10mm) Wymieniłem na Novablast 2 (8mm) ale też kupiłem Pegasusy 39 (10mm) i między tymi dwoma teraz żongluję. W cumulusach zrobiłem 950km.

Staram się biegać na śródstopie, ale tak na prawdę to nie wiem bo nigdy siebie nie nagrywałem, ani z nikim nie trenowałem.

Pierwsze objawy pojawiły się w sierpniu, pod koniec sierpnia zmniejszyłem intensywność biegu bo na początku września biegłem półmaraton no i niestety