Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@NoToTenTego: tak ciężko zrozumieć że tutaj chodzi o to, żeby każdy mógł wybrać czy chce być postrzegany jako obiekt seksualny? Chłop, baba chcą, żeby ich postrzegać jako worki na spermę to spoko, chodzi o to żeby nie postrzegać tak wszystkich ludzi. Bo jednak duża większość osób nie świeci dupa w internecie.

Naprawdę tak ciężko to zrozumieć? xD
@Alakecz: yyy prawdziwe życie? czyli co, jak ktoś wstawi coś do internetu to co to niby jest? Fikcja jakaś? xD Czyli jak będę ci groził w internecie, twojej rodzinie to później mam prawo powiedzieć "ej, ty nie odróżniasz że to nie prawdziwe życia? to fajnie..". Po prostu laski same zawiązują na sobie pętlę tym, że teraz bardzo bardzo dużo ich zarabia na świeceniu rowem. Jeśli czytasz, że samochód marki Audi się
@NoToTenTego: pytanie brzmi - czy te same kobiety, które robią taki content później narzekają o to, że się je seksualizuje? Wątpię. Czy ludzie mają ponosić konsekwencje za to co robią inni ludzie tej samej płci? Przecież to debilizm xD

Są ludzie, którzy walczą o prawa mężczyzn przy rozwodach i narzekają na nierówne traktowanie. Twoją logiką nie powinni walczyć z systemem tylko z mężczyznami, którzy walą w #!$%@? i mają w dupie
polegał na goleniu frajerów którzy nie umieją znaleźć własnego worka na sperme. Albo geniuszy którzy zdają sobie sprawe, że divy z roksy to duzo mniejszy wydatek niż właśny worek na sperme w przeliczeniu na lata życia i jej #!$%@? zachcianki.

@hipokryzjawkutos: was pillowców powinno się izolować od normalnych ludzi. Przerażacie mnie, dodatkowo to że dostajesz tyle plusów
czlowieku ja chodzilem 3 lata z eskortką takich #!$%@? jak ja ruchalem to wy na oczy nie zobaczycie


@hipokryzjawkutos: patrząc po wypowiedziach, ani trochę nie zazdroszczę stylu stylu życia, a nawet współczuję Ci. Nie wiem co pierwsze zdanie ma wspólnego z pierwszym, bo wyglądasz dla mnie na frustrata, który dodaje sobie wartości bo uprawiał sex z wieloma ładnymi kobietami, które notabene traktujesz jak dziwki.
Nie jesteś zdolny do stworzenia relacji z
@NoToTenTego: To jest w sumie problem, który dzisiejszy feminizm pomija albo udaje, że nie widzi. Mianowicie to, że są kobiety, które w 100% świadomie chcą być obiektem seksualnym. One nie chcą, żeby je ktoś przed tym bronił, bo na tym zarabiają. Dzień, w którym faceci przestaliby pisać "mmm ale dupcia hehe" byłby dniem, w którym musiałyby iść na kasę do Biedy. Bo feministki myślą, że jakby nie zły patriarchat, to te
To jest w sumie problem, który dzisiejszy feminizm pomija albo udaje, że nie widzi. Mianowicie to, że są kobiety, które w 100% świadomie chcą być obiektem seksualnym.


@localoca No właśnie to nie jest tak. Feministki jak najbardziej wiedzą, że są kobiety, które świadomie chcą być obiektami seksualnymi, ale problem pojawia się w odbiorcach tego typu treści, którzy generalizują te zachowania na resztę kobiet. Potem tacy idą w świat z przekonaniem, że skoro