Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

To jest w sumie problem, który dzisiejszy feminizm pomija albo udaje, że nie widzi.


@localoca: tak, dlatego jest tyle od kilku lat hałasu od środowisk bardzo lewicowych o seksworkerkach i dekryminalizacji usług seksualnych. Co to za chochoł?
@NoToTenTego: to trochę jak jedno zepsute jabłko które "zakaża" pleśnią pozostałe.
Kobiety mają pretensje do mężczyzn a to inne kobiety im to robią.
Faceci natomiast maja pretensje do kobiet że sa takie wybredne i wyniosłe ale to inni faceci (spermiarze) sprawiają że kobiety takie się stają.
Jeszcze jest sprawa wybrzydzania ale to może nie w tym wątku.
tak, dlatego jest tyle od kilku lat hałasu od środowisk bardzo lewicowych o seksworkerkach i dekryminalizacji usług seksualnych. Co to za chochoł?


@Constantine: Ale ja nie mówię o prostytutkach. Ja mówię o kobietach, które maja siebie za celebrytki, piosenkarki, "modelki". Albo o zwykłych dziewczynach, które jakbyś je nazwała prostytutkami lub sexworkerkami, to by Ci w mordę strzeliły za to. A jednak te dziewczyny chcą być seksualizowane :) żyją z tego zawodowo
@NoToTenTego: Ech, za każdym razem. Miałam taki jeden ulubiony kanał z jogą, oczywiście po tym jak raz zaczęła dawać klatki filmów z dwuznacznymi pozami i znalazła większy oddźwięk, już nie ma tam normalnych edukacyjnych filmów.