Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wiecie co? Chcę się pochwalić, bo kupiłem swoje pierwsze auto. Jest to też pierwsze auto w mojej rodzinie.
Oczywiście jestem #przegryw. Dużo z życiu zmarnowałem czasu i mam już swoje lata za 2 lata level 40.
Zmarnowałem wiele lat życia nie robiąc po prostu nic, aż przyszedł dzień gdy było już naprawę źle.
Zdecydowałem się wyjechać za granice. Jedna z najlepszych decyzji w życiu. Na początku było raz dobrze, raz źle.
Od prawie dwóch lat cisnę, siedzę, #!$%@?.
Dziś na parkingu pod domem stoi owoc mojej pracy. Całego tego wysiłku, samotności, męczarni z dziwnymi ludźmi.
Dwa lata temu postanowiłem że zawalczę o swoje życie.
Dwa lata temu byłem przekonany że po śmieci rodziców zostanie mi jedynie zrobić magika.
Jadę realizować kolejne cele, nie poddaję się.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63ae2803f96c7de8338af43b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 61
@AnonimoweMirkoWyznania: ciesz się z auta, ale nie rób z niego bożka, nie stawiaj na piedestale i nie kupuj ponad stan, bo będziesz żałował.
I nie pisz, że w życiu można sie podnieść i wyjść z #przegryw, bo Cie nie będą lubić na wykopie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Btw co kupiłeś?

w mało zamożnych rodzinach dzieciak na 18tkę i zdane prawko dostaje pierwsze auto za 30-40k


@