Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wiecie co? Chcę się pochwalić, bo kupiłem swoje pierwsze auto. Jest to też pierwsze auto w mojej rodzinie.
Oczywiście jestem #przegryw. Dużo z życiu zmarnowałem czasu i mam już swoje lata za 2 lata level 40.
Zmarnowałem wiele lat życia nie robiąc po prostu nic, aż przyszedł dzień gdy było już naprawę źle.
Zdecydowałem się wyjechać za granice. Jedna z najlepszych decyzji w życiu. Na początku było raz dobrze, raz źle.
Od prawie dwóch lat cisnę, siedzę, #!$%@?.
Dziś na parkingu pod domem stoi owoc mojej pracy. Całego tego wysiłku, samotności, męczarni z dziwnymi ludźmi.
Dwa lata temu postanowiłem że zawalczę o swoje życie.
Dwa lata temu byłem przekonany że po śmieci rodziców zostanie mi jedynie zrobić magika.
Jadę realizować kolejne cele, nie poddaję się.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63ae2803f96c7de8338af43b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 61
Czemu takie rzeczy piszesz z anonimowych?
W sieci też jesteś anonimowy a strach przed tym, że ktoś online, wyciągnie coś z twojej historii konta online jakie ma znaczenie?

Co do auta to gratuluję realizacji celów. Obyś osiągnął następne. Wiek to tylko liczba i jeszcze nie przeżyłeś 50% swojego życia jak nie masz 40.

Dla tych co piszą głupie "po co?" lub będą oceniać same auto w tej historii, polecam zadać sobie pytanie,
@adhsklusljhagxnki: pochwal się nam co ty posiadasz xD neet u matki na chacie xd


Ale tu nie chodzi o to co posiadam tylko o #!$%@? 2 lata za granico, prawodopodobnie bez żadnego życia , odmawiajac sobie wszystkiego aby kupić auto, z którego pewnie nie skorzysta bo jest przegrywem Z opisu wynika że typ pracuje fizycznie, za granico tzn jak niewolnikó Mentalnosc polaka robaka i nic więcej @slownik
ŻółtaFeministka: @thuia: @Czwartekonto4: @cup12552:

Dziękuję wszystkim za miłe słowa, a na hejterów pluje.
Nie spodziewałem się aż takiej reakcji na ten wpis.

Kraj emigracji Holandia. Pracowałem najdłużej w jako order picker, teraz na produkcji aut.
Trochę też jestem zmęczony tym krajem i myślę o emigracji na północ.

Fura używana. Peugeot 3008, 1.6 benzyna z 2012. Panoramiczny dach, składane lusterka. Wygląda dobrze zarówno z zewnątrz jak i we
@AnonimoweMirkoWyznania: Fajnie, że się coś udało ale pamiętaj żeby później nie iść w zbytki. To fajna sprawa, bo daje szczęście natychmiast ale szybko traci na wartości - nie jest to dobra inwestycja. Teraz ciśnij żeby mieć swoje mieszkanie, bo to będzie coś, co stanie się fundamentem dalszego postępowania :) Powodzenia Mirek !!
@AnonimoweMirkoWyznania: To nie mogłeś wcześniej sobie kupić na pierwsze auto jakiejś asterki bożej czy innego golfa 4 za maks 3-4k? Ja sam musiałem oszczędzać na prawko i pracować dorywczo i już miałem własny samochód w wieku 19 lat- asterkę 1,4 z lpg. Za 50k to już szaleństwo i trochę szkoda do nauki.
@AnonimoweMirkoWyznania: I szacun dla Ciebie Mireczku! Pamiętaj że nigdy nie jest za późno i zawsze warto o siebie walczyć. Wiadomo że czasami jest ciężko i nie raz jeszcze, upadniemy na kolana, by znów mieć możliwość się podnieść. Ja wiele razy upadałem i się podniosłem. W gruncie rzeczy. Szanuję że widzisz i dostrzegasz małe rzeczy które cieszą. Myśl pozytywnie a jeszcze nie raz się pozytywnie zaskoczysz. Wiem co mówię. Ja nim się