Wpis z mikrobloga

ADRIA osoba o której się nie mówi. Najlepsza przyjaciółka a zarazem cichy obserwator. Nie pamięta o co się pokłóciła z Iwoną ale pamięta dokładnie o której wyszła z DC. Dlaczego? Bo była z zatrzymanym Pawłem oglądać monitoring dla "potwierdzenia" zeznań całego towarzystwa, co do minuty żeby nie było żadnych zastrzeżeń. ADRIA która zostawiła torebkę Iwony na balkonie na parterze z kluczami od domu Iwony. Paweł bez śladów włamania podczas nieobecności rodziców Iwony wchodzi do domu i usuwa niewygodne pliki z komputera (za co teraz na postawione zarzuty). Torebka i klucze znajdują się w rękach matki po tym zdarzeniu. ADRIO, mając już dziecko, własne, jak możesz z tym żyć? Z takim piętnem i rolą którą odegrałaś? Najlepsza przyjaciółka. Zmiana tożsamości, nawet na fb Ann nic nie da. Kto sm wie ten wie. Nie śpij spokojnie, po Ciebie też przyjdą.
#iwonawieczorek
  • 10
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Marikor: w sensie bo nie wiem czy dobrze zrozumiałem? Jakiś śledczy siedzi i przegląda wykop czy gangusy pilnują przepływu informacji?
  • Odpowiedz
@Marikor: na yt jest filmik jak Jackowski i Rukowski cisną Browara i on w nerwach mówi,że sprawdzał sam monitoring w DC,żeby zobaczyć kto wychodził za nimi,to też ciekawy wątek dla mnie,ciekawe kogo tam chciał zobaczyć/wykluczyć,zapewne osobę o którą IW pokłóciła się z ekipą
  • Odpowiedz
@MimiLurie: ojczym za pierwszym razem zeznał że słyszał kłótnie "na żywo". Gdyby zebrać zeznania wszystkich świadków od razu, bez zwłoki 3 miesięcznej jak w przypadku Adrii która się pewnie przygotowywała do tego i do wariografu jak do matury ustnej z polskiego mielibyśmy finał dużo dużo wcześniej.
  • Odpowiedz
@Marikor: przeciez maja billingi telefonu iwony i jej znajomych, wiec wiedza, telefon iwony sie rozladowal przed 4 rano, na tym ostatnim monitoringu juz ma rozladowany relefon, wiec nikt sie do niej nie dodzwonil, przynajmniej tak twierdzi szostak w swojej ksiazce, nic wiecej tak naprawde nie mamy
  • Odpowiedz