Wpis z mikrobloga

@Leszcz_Bagienny: no bo u potencjalnego partnera są ważniejsze rzeczy niż fakt, czy ktoś już uprawiał seks. Liczy się charakter, pasje, cele, podobne spojrzenie na świat i wiele innych. Dodatkowo widać że Op jest niepewny siebie i swojej "męskości", bo po co inaczej chciałby dziewice? Moim zdaniem może się bać, że nie byłby lepszy od innych mężczyzn z którymi ta dziewczyna mogła obcować. Zresztą osoba bez doświadczenia jest raczej mało ciekawym partnerem,
  • Odpowiedz
żenada że mirek sie szanuje xd?


@Leszcz_Bagienny: XDDD ta. Bo każdy kto jest z kobietą która nie była dziewica od początku ich znajomości to się nie szanuje. Idź wróć do jakiejś jaskini dla przegrywów.

Musisz mieć epickie kompleksy ze se budujesz własną wartosc na podstawie tego czy wcześniej twoja kobieta z kims spala. Przykre.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 41
@Kluskislaskie: @Morf: #!$%@?ście się do gościa bo ma inne postrzeganie sprawy seksu, ja #!$%@?ę xD. Po co wpadacie w jakieś skrajności, obrażanie, niech sobie żyje jak chce.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@derton778: o co wam chodzi z tym podniecaniem się bycia w relacji dziewczyną, która jest dziewicą? Nie no, super sprawa - namawianie na seks, z którego może nic nie wyjść, zero skilla itd. Poważnie, w czym to jest takie ekstra?
  • Odpowiedz
#!$%@?ście się do gościa bo ma inne postrzeganie sprawy seksu, ja #!$%@?ę xD.


@suleD: aaaa! Ktoś śmiał prawo skomentować żenujący wpis na portalu gdzie się komentuje rzeczy XD NIEBYWAŁE!

Po co wpadacie w jakieś skrajności, obrażanie, niech sobie żyje jak chce.


Pisanie że żenujący koleś jest żenujący to nie jest skrajność.

taka prawda mirek, na tym polega prawdziwa miłość : - )


@Leszcz_Bagienny: Miłość to dużo więcej niż "prawo pierwszej
  • Odpowiedz
@reznerek: wiesz, nieskażony dotykiem kwiat paproci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Są faceci, którzy nie chcą związku z kobietami, które już kogoś miały. Nie oceniam, aczkolwiek nie rozumiem. Jak trafi swój na swego to co nam do tego?
  • Odpowiedz
Zresztą osoba bez doświadczenia jest raczej mało ciekawym partnerem, a dziewica nie zna jeszcze dostatecznie swojego ciała, przez co seks będzie nudny


@Kluskislaskie: O co chodzi z tym ciągłym gadaniem o poznaniu swojego ciała w kontekście jakości seksu? Według mnie jakość seksu zależy od nastawienia, stanu emocjonalnego, uznaniu własnej seksualności (bycie uległym, aktywnym), uznaniu swoich fetyszy (dla jednych fetyszem jest BDSM, a dla innych największe spełnienie seksualne daje seks z kimś
  • Odpowiedz
idziesz na pierwsza randke z dziewczyna (czyli znacie sie pewnie niedlugo) i juz zdazyles ja wypytac o jej przeszlosc seksualną oraz to czy jest dziewicą? XD to zycze powodzenia xD


@AgentGRU: Ja zawsze na początku rozmowy pytam się czy kobieta lubi sprzątać i gotować, a czasem sobie utrudniam i argumentuję słuszność działań Hitlera. Tutaj sukces zależy raczej od emocjonalności, która kobiety wyczuwają.
  • Odpowiedz
#!$%@?ście się do gościa bo ma inne postrzeganie sprawy seksu, ja #!$%@?ę xD. Po co wpadacie w jakieś skrajności, obrażanie, niech sobie żyje jak chce


@suleD: też mnie to zawsze zaskakuje, na tym portalu jest większa tolerancja dla mężczyzn w sukienkach, niż takich którzy by chcieli mieć jedną partnerkę na całe życie XD
  • Odpowiedz
@derton778: pierwszy zwiazek jest by nauczyc sie na przyszlosc xD nic z tego nie bedzie patrzac jak wtykasz nos kobiecie z iloma facetami miała intymną relację. Samiec alfa co by same dziewice chciał
  • Odpowiedz