Wpis z mikrobloga

Chłop pierwszy raz idzie na randkę w życiu. Z 19-letnią studentką. Ona też wcześniej nie miała żadnego chlopaka. Jak się uda to chłop będzie miał #rozowypasek, ktory jest dziewicą. Chłop nie mógłby być szczęśliwszy. ()

#zwiazki #seks #randkujzwykopem #chwalesie #wygryw
derton778 - Chłop pierwszy raz idzie na randkę w życiu. Z 19-letnią studentką. Ona te...

źródło: comment_1672320433kclghJ5yitRmzprD4T9maG.jpg

Pobierz
  • 118
@Gerax9: > bo chce być z jedną osobą całe życie

Nie wiem skąd wziąłeś tą informację, bo z tego co widziałam, op nic nie wspominał o długotrwałym związku. Jeżeli chodzi o preferencje dziewicy, to po prostu wiele to mówi o takim człowieku. Oczywiście op może robić co chce, ale uważam że na takiej podstawie nie da się zbudować równego, zdrowego związku, bo op zawsze będzie podcinał skrzydła swojej dziewczynie po to,
@Gerax9: ale czy trwały, znaczy zdrowy? Tak jak wspomniałam wcześniej, takie preferencje uważam za chęć psychicznej kontroli/dominacji nad drugą osobą. Tak wygląda to z mojego doświadczenia, ale zapraszam do podania przeciwnych argumentów
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@derton778: Miałem Ci po przyjacielsku napisać żebyś sobie spuścił ciśnienie i troszkę wyluzował bo ewidentnie idziesz na zderzenie ze ścianą przy takim mindset'cie. Ale jak zobaczyłem twój komentarz co do dziewczyny która miała dwóch partnerów i Ty piszesz o niej jak o brudnym lizaku, to totalnie w ciebie zwątpiłem. Idź ty na tę randkę i metaforycznie "pieprznij łbem w mur i to mocno!"

Masz tak #!$%@? mocno zakorzeniony kompleks madonny, że
Moim zdaniem może się bać, że nie byłby lepszy od innych mężczyzn z którymi ta dziewczyna mogła obcować. Zresztą osoba bez doświadczenia jest raczej mało ciekawym partnerem, a dziewica nie zna jeszcze dostatecznie swojego ciała, przez co seks będzie nudny ¯_(ツ)_/¯


@Kluskislaskie: A to seks to jakiś cyrk/przedstawienie? Zostań może akrobatką jeśli tak bardzo cenisz to, jak razem będziecie się spisywać w łóżku. Może nie wy, ale jury będą zadowolone.

Edit:
Edit: Każdy głupi i nawet niedoświadczony w końcu będzie tym doświadczonym. Potrzeba trochę czasu. Ale jeśli sama zmiana partnerów (po jakichś śmiesznych kilku miesiącach) bo dostali za mało punktów wg. ciebie w seksie jest ok... To nie mi oceniać.


Czas minął, ale nie skończyłem edytować.

@DominiX32: Prawda jest taka, że partnera się trochę "wychowuje". Trzyma się go mimo przeszkód, dzieli wspólne pasje i przeżycia. Mówi się co gra i nie gra
@derton778: Jeśli główną rzeczą, na którą zwracasz uwagę podczas poznawania kobiet jest ich dziewictwo bądź jego brak (bo taki jest wydźwięk tego wpisu), to zastanowiłbym się w ogóle nad motywacją, dla których chciałbyś wejść w związek, bo jest to co najmniej dziwne.

I nie napalaj się tak. To dopiero pierwsza randka, do związku jeszcze co najmniej kilka spotkań. Nie piszę tego, żeby Cię zdołować, ale po to, żebyś się nie sparzył