Wpis z mikrobloga

Wiecie jak każda kobieta może w błyskawiczny i najbardziej bezwzględny sposób zniszczyć poczucie męskości i pewności każdego mężczyzny? Wystarczy, że powie: masz małego.
Faceta można zwyzywać, pojechać po jego rodzinie, nazwać od #!$%@?ów i nieudaczników ale nic tak nie wejdzie na psychę i nie podważy jego męskości jak bezpośrednia obelga o zbyt małym prąciu. "Ledwo go czuję" albo "mój były miał większego" zmiecie z planszy nawet największego puasa choćby nie wiem jak mocno trzymał ramę. Może udawać, że nie robi to na nim wrażenia i ma w dupie takie obelgi, ale podświadomie będzie wiedzieć, że jest po prostu gorszym samcem, karykaturą mężczyzny. A posiadacz dużego khutasa? Nie musi robić nic. Kobieta może go zwyzywać i zapodać najmocniejsze obelgi, ale w gruncie rzeczy nic to nie zmieni, bo nie podważy jego najważniejszego atutu w kwestii męskości - wielka lufa zrekompensuje wszystko. Natura.

#blackpill #dickpill #przegryw #logikarozowychpaskow #p0lka #redpill #zwiazki #tinder #seks
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 34
@Fekalny_okuratnik: zastanawiam się kogo by zabolało bardziej, gdyby samiec odpowiedział na to 'a twoja #!$%@? jest brzydka jak u jakiejś starej #!$%@?, wszystkie kobiety z którymi spałem miały piękne, ciasne szparki, a Twoje paskudne piździsko niedość że rozepchane, to jeszcze wygląda jak #!$%@? mortadela. Nie wspominam już, że #!$%@? z niej jakby coś w niej zdechło, bo tego chyba się domyśliłaś po mojej niechęci do robienia Ci minety. Powiedziałbym jeszcze coś