Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@TheSznikers: Kiedys sie interesowalem fajerwerkami i to tak mocniej niz srednia krajowa xD ogolnie rzecz biorac kupowanie jakichkolwiek rakiet typu bazooka to #!$%@? kasy w bloto - doslownie #!$%@?. Zobaczysz na wlasne oczy xD ta najmniejsza/najtansza kostka zrobi lepszy efekt na niebie niz jakakolwiek rakieta :)

Fajny zestaw, dobrej zabawy ;)

Edit: na przyszlosc rowniez odradzam produkty hestii, maja fajne petardy, glosne itd ale wyrzutnie maja kiepskiej jakosci a cena jest
  • Odpowiedz
Za #!$%@? nie rozumiem jak można na to kaskę wydawać, ale jak lubisz to kij mi do tego, dobrej i bezpiecznej zabawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dwamonk: Są tacy, co wydają pełno kasy na fajki do tego jeszcze się trując, niektórzy są po prostu dziwni ¯\_(ツ)_/¯ A co do samej bezpiecznej zabawy, ten syf jest robiony trochę chałupniczo i osobiście nigdy więcej tego nie tknę, szczególnie biorąc pod uwagę mojego sąsiada, który właśnie w sylwestra stracił oko strzelając z tego typu gówien.
  • Odpowiedz
@TheSznikers: przypomina mi się jeden z najnowszych odcinków #familyguy, w którym Peter mówi do żony, że właśnie z Chrisem kupile tak dużo fajerwerków za "pożyczoną" od niej kartę kredytową, że normalnie trzeba być miastem, żeby tyle kupić.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@TheSznikers: a na FB zalew tępych dzid które rok w rok to samo że zwierzątka będą cierpieć. Sam mam siersciuchy i każde z nich ma lekko 10 lat a co rok strzelam. Pomęczy się 5 minut ale żyć będzie. Chociaż mam jednego psa w rodzinie który obserwuje z zaciekawieniem
  • Odpowiedz