Wpis z mikrobloga

Rosja przejmuje konta bankowe rosjan, brakuje im gotowki i swoim zolnierzom tak zoldu nie placa. xD

Zejdz na ziemie i popatrz co tam sie dzieje.


@BayzedMan: ja patrzyłem na wykop jak wprowadzany był pierszy pakiet sankcji i Rosja odłączana byl od SWIFT, i reakcje jakie były, zacierali ręcę bo Rosja lada chwila miała upaść, a Rosja nadal stoi. Więc jak widzę takie komentarze jak twoje to mi się śmiać chce, jak
@alfaiomega1: Dodatkowo dzieciaka nie interesują ceny paliw bo go przecież matka do szkoły wozi, ważne tylko, że Rosja hehe upada Nie ma czegoś takiego jak sankcje na dobrą sprawę bo i tak co musimy to kupimy tylko od pośredników ten sam produkt pięć razy drożej a jeśli Rosja utnie całkiem wydobycie to odczujemy to w polowie tak jak oni Wielki interes jest w pytę
@Aquamen:

Dekret wejdzie w życie 1 lutego 2023 r. — przekazała BBC. Ograniczenia dotyczące ropy będą obowiązywać do 1 lipca 2023 r. Datę obowiązywania ograniczeń dostaw produktów naftowych ma określić rząd Rosji.


Przeczytałem ten dekret i to jest chyba pierwszy realny sygnał, że ruscy mają problemy z finansami i do kiedy myślą to ciągnąć. Wychodzi, że sami sobie dali czas do lata i pewnie na jedną dużą ofensywę. W sumie dekret
@Jacques-Pierre
Zejdź na ziemię rosja bankrutem?
Najpotężniejsza armia na świecie, największy kraj na świecie, najmądrzejszy prezydent, co naprawdę najmniejszy kurdupel 1,6 m ale przynajmniej wszystkiego się boi i się osrany w bunkrze.
Gdyby tylko putin chcial to rosja byłaby po 3 dniach w Kijowie, Warszawie. Tylko gest dobrej woli powoduje, że od pół roku jego armia nic nie potrafi zrobić.
@kk_ll: Cóż, że znieśli restrykcje jak miliony ludzi choruje, współczynnik zamykania przedsiębiorstw skoczył im ostro w górę a zamówienia z Chin zmalały drastycznie, np. w przypadku USA o 40%. Nadchodzi duży kryzys gospodarczy. Zero Covid już swoje zrobił, trwał baaardzo długo w porównaniu do zachodu i był bardzo restrykcyjny, zniszczył olbrzymią liczbę biznesów i zapoczątkował ruch wychodzenia z Chin z produkcją. Teraz Chiny będą się męczyć parę miesięcy z zapchaniem szpitali,