Wpis z mikrobloga

Co kobiety maja z tym piciem przez facetów. Lubię sobie wieczorem wypić flaszkę lub dwie. Zwykle kilka razy w tygodniu. Tak wiem, ze to podchodzi pod alkoholizm ale ja po alkoholu nie jestem agresywny- mam zgona. Co najwyżej zarzugam łóżko. Z reszta połówka nie ma na mnie żadnego wpływu co najwyżej mam rozluźniony zwieracz.
Baba się ciagle o to czepia.
Powiedzcie mi proszę, co to jest za problem ze wieczorem lubię zrobić sobie flaszkę.

#rozowepaski #zwiazki #pdk #alkoholizm #starypijany #niebieskiepaski #etanol4live
  • 26
  • Odpowiedz
@Boopek
Bajt jest jednak gatunkiem literackim, który stawia trochę więcej wymagań. Musisz dobrze się wczuć w postać, którą postujesz. I unikaj takich skrajności, jak tutaj.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Boopek

Bajt jest jednak gatunkiem literackim, który stawia trochę więcej wymagań. Musisz dobrze się wczuć w postać, którą postujesz. I unikaj takich skrajności, jak tutaj.

@Lecerdian: Na wykopków wystarczy i taki xD
  • Odpowiedz
@Antlioon
No w sumie widać po plusach (chyba, że są po prostu za dobrze przerysowanego baita, nie wiadomo) ale jak sobie wyobraziłem te kilka razy samemu robienie wieczorem flachy bądź dwóch to #!$%@? xD
  • Odpowiedz
Lubię sobie wieczorem wypić flaszkę lub dwie. Zwykle kilka razy w tygodniu. Tak wiem, ze to podchodzi pod alkoholizm ale ja po alkoholu nie jestem agresywny- mam zgona. Co najwyżej zarzugam łóżko. Z reszta połówka nie ma na mnie żadnego wpływu co najwyżej mam rozluźniony zwieracz.

Baba się ciagle o to czepia.


@Boopek: nienormalna! przecież nie lejesz jej po ryju! #pdk
  • Odpowiedz