Wpis z mikrobloga

Na Steam miałem nick Kacap Remover i w avatarze Pepe z bazooka i flagą Ukrainy. Wczoraj gram sobie z randomami, początek meczu, rusek teammate wysadził mnie granatem, podpalił zwłoki, powiedział drugiemu żeby mnie nie ratował i uciekli z mapki xd

Zreportowalem i na reddicie wyczytałem żeby teamkillerow wrzucać dyskusje Steam, żeby gracze i devovie widzieli. Tak też zrobiłem, opisałem sytuację, screeny dodałem do profilu Steam.

Po dwóch godzinach dostałem ostrzeżenie że mój post był rasistowski, usunęli mi Avatar, usunęli mi nick, usunęli screeny i przez 7 dni nie mogę zmienić nicku ani Avatara xD

iks #!$%@? de, a ten typo gra se dalej. To jakiś streamer rosyjski, więc całkiem możliwe że cała sytuacja zdarzyła się podczas jego live.


#huntshowdown #steam
  • 84
@Wejd1: i fajnie jakby tych ruskich dzbanów nie było w grze, ale ustawianie nicku kacap remover i awatara z ukraińską flagą jest po prostu głupie, bo człowiek chce sobie pograć, a nie myśleć o wojnie. Nie po to człowiek odpala grę. Bądźmy mądrzejsi od nich, zgłaszajmy dzbanów, naciskajmy devów, ale nie róbmy takiego smrodu jak OP.
  • 1
@ZmutowanaFrytkownica smrodu? Czemu flaga jakiegoś kraju ma być głupia, a innego nie? A jakbym grał z flagą Hiszpanii? Nikt by się o nic nie przysrał. W takim wypadku czemu flagą Ukrainy ma być smrodem? To nie moja wina że ruskie dostają palpitacji serca na widok flagi Ukrainy.