Wpis z mikrobloga

Na Steam miałem nick Kacap Remover i w avatarze Pepe z bazooka i flagą Ukrainy. Wczoraj gram sobie z randomami, początek meczu, rusek teammate wysadził mnie granatem, podpalił zwłoki, powiedział drugiemu żeby mnie nie ratował i uciekli z mapki xd

Zreportowalem i na reddicie wyczytałem żeby teamkillerow wrzucać dyskusje Steam, żeby gracze i devovie widzieli. Tak też zrobiłem, opisałem sytuację, screeny dodałem do profilu Steam.

Po dwóch godzinach dostałem ostrzeżenie że mój post był rasistowski, usunęli mi Avatar, usunęli mi nick, usunęli screeny i przez 7 dni nie mogę zmienić nicku ani Avatara xD

iks #!$%@? de, a ten typo gra se dalej. To jakiś streamer rosyjski, więc całkiem możliwe że cała sytuacja zdarzyła się podczas jego live.


#huntshowdown #steam
  • 84
  • Odpowiedz
Obojetnosc ktora ty prezentujesz doprowadzila do ataku na Gruzje, teraz na Ukraine, w przyszlosci na Lotwe,Estonie a moze i polske.


@piotrkowski007: co? Sugerujesz, że mój nick... wywoła wojnę, bo nie dopisałem "remove kacap"? Wszystko z tobą ok?

Nie rozumiesz, o co mi się rozchodzi:
1. Gość ustawił nick, który jest niezgodny z regulaminem i dostał za to słusznego bana i OP się dziwi.
2. Odpalam sobie grę, żeby oderwać się chociaż
  • Odpowiedz
"Niech oni se walcza, nie ma sie co mieszac ludziom w sprawe".


@piotrkowski007: absolutnie tak nie twierdzę. Chcesz realnie wesprzeć Ukrainę w walce? Jest mnóstwo zbiórek, Wykopek Aryo, który już się tutaj nie udziela, bo moderacja jest idiotyczna, dawał niedawno info, że potrzebują dronów, można też wesprzeć ich finansowo. To rozumiem poprzez wsparcie, a nie ustawianie nicku, który jest obraźliwy oraz kompletnie nie pasuje do gry online, gdzie ludzie chcą się
  • Odpowiedz
A tu taki #!$%@?, oni się spalili a ja dostałem bana na 7 dni.


@piehtolenierobie: To chyba najstarszy trick na pozbywanie się randomów na derankedzie. Mówisz by kupili i rzucili mołotow bo fajny trick będzie a potem się w niego wbiega i go wywala z banem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale w sumie musisz często zabijać teammatów że aż na 7 dni od razu dostałeś.
  • Odpowiedz
@ZmutowanaFrytkownica: no tylko zgłoszenie skończyło się dla opa problemami, a dla zgłaszanego niczym, a ich przewinienia wyglądają tak: op ma nick nawiązujący do wojny vs faktyczne przeszkadzanie w grze ze strony kacapa.
  • Odpowiedz