Wpis z mikrobloga

Na Steam miałem nick Kacap Remover i w avatarze Pepe z bazooka i flagą Ukrainy. Wczoraj gram sobie z randomami, początek meczu, rusek teammate wysadził mnie granatem, podpalił zwłoki, powiedział drugiemu żeby mnie nie ratował i uciekli z mapki xd

Zreportowalem i na reddicie wyczytałem żeby teamkillerow wrzucać dyskusje Steam, żeby gracze i devovie widzieli. Tak też zrobiłem, opisałem sytuację, screeny dodałem do profilu Steam.

Po dwóch godzinach dostałem ostrzeżenie że mój post był rasistowski, usunęli mi Avatar, usunęli mi nick, usunęli screeny i przez 7 dni nie mogę zmienić nicku ani Avatara xD

iks #!$%@? de, a ten typo gra se dalej. To jakiś streamer rosyjski, więc całkiem możliwe że cała sytuacja zdarzyła się podczas jego live.


#huntshowdown #steam
  • 84
@szakabanana: no panie, nick oraz awatar, który miałeś mają ze sobą wiele wspólnego obecnie. Serio chcesz być jak ruskie gówna przenosząc syf ze świata rzeczywistego do gry? Nie widzisz, że jednak #!$%@?łeś i ban jest zasłużony?

Niby tak ale chyba nie grałeś z ruskimi w gry online.


@Szalom: gram w battlefield 4 i tam jest pełno ruskich, którzy mają ustawione z lub flagę jako awatar. Często są to jednak kacapskie
@szakabanana: zrób sobie teraz avatar czeczeński i szukaj typa po nicku i łaź za nim jak cień i go #!$%@? przy kazdej okazji i dojeb zawsze wstawke " Kadyrov wstydzi sie za takich marnych moskali" czy jakoś tak ;) zawsze to typa #!$%@? na tydzień ;)
@ZmutowanaFrytkownica Nie zgadzam się z Tobą kompletnie, jakbym ustawił swastykę i nazwał się Adolf, to owszem. Jednak tutaj mój nick i Avatar to bardziej czy mniej głupi ale wyraz wsparcia dla ziomeczkow z Ukrainy. A to że pikselowa flagą Ukrainy powoduje ślinotok u orków to nie moja wina.

Steam sam wspierał Ukrainę, była wyprzedaż gier ukraińskich z których jakiś procent szedł na pomoc, były flagi ukraińskie i jakoś ruskim to nie przeszkadzało
a jakby Ci zabronić jeść gówna albo srać w gacie, to również byłbyś taki na przekór trendom i w ramach protestu byś srał w gacie i to żarł?


@szakabanana: Przecież to jest rusko-konfederacki troll, którego zgłaszałem już wielokrotnie a moderacja go nadal toleruje. Zwykły dwudziestokilkuletni siusiumajtek, nie warty większej ilości literek na tym portalu.
Steam sam wspierał Ukrainę, była wyprzedaż gier ukraińskich z których jakiś procent szedł na pomoc, były flagi ukraińskie i jakoś ruskim to nie przeszkadzało na tyle, żeby przestać używać Steama.


@szakabanana: a regulamin Steam zabrania używania nicku, którego użyłeś. Po prostu nie zniżaj się do poziomu ruskiego gówna, nie warto, nie jesteśmy aż tak głupi jak oni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ZmutowanaFrytkownica: jednej ze stron konfliktu.
Brzmi jakby to byla wojna spowodowana przez akcje obu stron.
Taki najazd trzeba tepic wszystkimi mozliwymi srodkami. Obojetnosc ktora ty prezentujesz doprowadzila do ataku na Gruzje, teraz na Ukraine, w przyszlosci na Lotwe,Estonie a moze i polske.
"Niech oni se walcza, nie ma sie co mieszac ludziom w sprawe". Fajna postawa dopoki nie zagroza Polsce.
W sumie juz groza, widocznie niektorzy potrzebuja wyruchania w dupsko zeby
@szakabanana: gościu, to jest gra komputerowa GRA KOMPUTEROWA, grasz aby spędzić fajnie czas.
Nie ma nic gorszego niż jakieś pajace, co maja nicki i awatary obrazające kogoś. Parę lat teku byly bardzo popularne nicki wyszydzajace muzułmanow z tego co kojarzę.

Musisz mieć smutne życie, aby wymyślać takie nicki albo jakieś awatary. Nie wiem, siusiak ci się podnosi? Czujesz sie lepszy z tego powodu?

I dla twojej świadomości, tak gardzę rosjanami, ale
@technojezus nigdy nie ustawiłem nicku obrażającego muzułmanów, ani nikogo. Nigdy nie pomyslalbym żeby kogoś obrażać swoim nickiem lub avatarem ale W czasie wybuchu wojny trochę grałem w cska, pełno było Rusków z avatarami wojennymi z literka "Z" itp, często gadali pierdoły typu death to Ukraine, więc zmieniłem sobie nick na kacap remover i ustawiłem ww. avatar. Minęło trochę czasu a ja poprostu nigdy go nie zmieniłem, ba ludzie często zagadywali i pytałi
@szakabanana Granie w 2022 w gry w którym nie osobnych serwerów dla ruskich xd. O #!$%@? stary. Nawet w LOLu Europa wschodnia nie dała z nimi rady.


@Flypho w każdą grę jaką gram, ruskie urwy mają swoje serwery, ale oni są tak beznadziejni, że wolą grać na wyższym pingu, żeby tylko ze swoimi krajanami nie musieć się męczyć