Wpis z mikrobloga

Na Steam miałem nick Kacap Remover i w avatarze Pepe z bazooka i flagą Ukrainy. Wczoraj gram sobie z randomami, początek meczu, rusek teammate wysadził mnie granatem, podpalił zwłoki, powiedział drugiemu żeby mnie nie ratował i uciekli z mapki xd

Zreportowalem i na reddicie wyczytałem żeby teamkillerow wrzucać dyskusje Steam, żeby gracze i devovie widzieli. Tak też zrobiłem, opisałem sytuację, screeny dodałem do profilu Steam.

Po dwóch godzinach dostałem ostrzeżenie że mój post był rasistowski, usunęli mi Avatar, usunęli mi nick, usunęli screeny i przez 7 dni nie mogę zmienić nicku ani Avatara xD

iks #!$%@? de, a ten typo gra se dalej. To jakiś streamer rosyjski, więc całkiem możliwe że cała sytuacja zdarzyła się podczas jego live.


#huntshowdown #steam
  • 84
@szakabanana: ja mam nick "why russians are retarded?" i miałem podobne historie z kacapami w CSie ( ͡° ͜ʖ ͡°) raz jednak kacapy były wyjątkowo przebiegłe, bo trzech z mojego zespołu postanowiło blokować mi drogę w przejściach i gdzie tylko się da. Raz utknąłem przez nich w kącie, a że to był początek rundy to się #!$%@?łem, rzuciłem im Mołotowa pod nogi z myślą, że uciekną. A
Pobierz p.....e - @szakabanana: ja mam nick "why russians are retarded?" i miałem podobne his...
źródło: comment_1672133393LpRae0X0tehFpHSMPbzLuA.jpg