Wpis z mikrobloga

w sumie problem zniknął bo przestano testy robić,a jak nie było testów to nie było chorych


@Ustrojstwo: A testy przestano robić bo wbiły do nas miliony Ukraińców w dodatku niezaszczepionych, przecież to powinien być armagedon, coś ewidentnie poszło nie tak. Zaufaj nauce i specjalistom szurze...
Pobierz Nighthuntero - > w sumie problem zniknął bo przestano testy robić,a jak nie było test...
źródło: comment_1672048495DQpOhq3335hsx47dcvUSjK.jpg
@loczyn: osz Ty szurze, że niby przechorowanie choroby coś daje?? BZDURA! OZDROWIEŃCY - MUSICIE SIĘ SZCZEPIĆ CO PÓŁ ROKU!1! ( ͡° ͜ʖ ͡°)-


@Bernan: Wiem ze i takie dzbany sie zdarzaly, ale jednak wiekszosc pro-szczepionkowcow mowila ze szczepionka = duzo lżejsze przejscie choroby i tu akurat badania jasno pokazuja ze to prawda to raz, a dwa widzialem po znajomkach. Sam z reszta mialem covid 2 razy
@loczyn: ale tu nie mówimy o różnych dzbanach, tylko o bezprawnym paszporcie covidowym który wymagał szczepienia się od ozdrowieńców żeby dawać dostęp do koncertów itd.


@Bernan: No to bylo #!$%@? i jako pro-szczepionkowiec uwazalem i nadal uwazam to za chory pomysl rodem z Orwella (lub komunistcznych Chin)
@loczyn: Ja już nawet nie wiem co to znaczy mieć przeziębienie, bo już od wielu lat na nic nie chorowałem. A w okresie pandemii mój tata co tydzień musiał się testować, zawsze miał wynik negatywny. Stąd jestem pewny, że nie miałem covida.
@loczyn: a sam pomysł dodatkowego paszportu Covidowego Ci nie przeszkadzał? Przecież cały czas mieliśmy i mamy sankcjonowane prawnie środki by zmuszać ludzi do przyjmowania koniecznych szczepień.

Pomijam fakt, że mówiło sie per 'antyszczepionkowiec' na ludzi którzy się nie zgadzali na łamanie swoich praw, a którzy normalnie szczepili siebie oraz dzieci przebadanymi szczepionkami które są wymagane.
a dwa widzialem po znajomkach. Sam z reszta mialem covid 2 razy i bylo lzejsze niz przeziebienie (jako szczepiony)


@loczyn: Ja jestem jedynym nieszczepionym w rodzinie w dodatku z od lat nieleczoną astmą i przeszedłem covid lżej niż nie jedno przeziębienie. Cała rodzina miała i spokojnie naliczę kilka osób które miały wyraźnie gorzej, objawy grypowe i gorączka. Wśród znajomych tak pół na pół szczepieni i nie i po tym nie da