Wpis z mikrobloga

@loczyn: Czyli klocisz sie z cala obecna nauka i faktami? Szanuje, wiare w swoja nieomylnosc :)
W wariatkowie sa podobni co uwazaja, ze sa Napoleonami.

Mówisz o tej nauce, która twierdzi, że "zaszczepieni" na covid nie będą zarażali, łagodniej przejdą covida, uchroni ich przed śmiercią oraz, że 2 dawki wystarczą?
@Pieniek1991 Ci podał opis swoich przygód z covidem.
Gdzie tutaj
  • Odpowiedz
@velmar: Czytacie wykop i macie zaburzone postrzeganie rzeczywistosci.
Normalnie są badania, nize zadne straszaki ze po prostu szczepionki dzialaja.
Chinskie nie dzialaja i zobaczcie co tam sie odwala.
No a wasze historie prywatne to wiecie hdzie sobie mozecie wsadzic :)
  • Odpowiedz
@loczyn:

Aha czyli jednak klepiesz bzdury z telewizora, a personalne wycieczki dorzucasz bo logicznych odniesień brak.
Przepraszam, że moje obserwacje nie pasują do oficjalnej wersji...
Ale może przytocz kraje, które już wróciły do normalności i pokonały wirusa.
Z przyjemnoścìą się zapoznam.
Może być alfabetycznie.
  • Odpowiedz
Czyli klocisz sie z cala obecna nauka i faktami? Szanuje, wiare w swoja nieomylnosc :)


@loczyn: Tak, wytłumaczę łopatologicznie jak mnie i innych z rodziny będzie n---------ć noga i kilka razy weźmiemy jakiś środek przeciwbólowy który nam nie uśmierzy bólu to możesz przedstawić milion badań naukowych które potwierdzają, ze on działa a my i tak już go nie weźmiemy bo u nas nie działa. ;)
Poza wujostwem nikt już u mnie po czwartą dawkę nie poszedł właśnie dlatego, że znają mnie nieszczepionego który przeszedł lekko jak i inne osoby szczepione/nieszczepione które przechodziły randomowo i widzą że niewiele to daje i mają gdzieś że nauka głosi inaczej. ;)
Zwłaszcza, że miały być dwie dawki a są już cztery i będą następne.
  • Odpowiedz
@loczyn:


Aha czyli jednak klepiesz bzdury z telewizora, a personalne wycieczki dorzucasz bo logicznych odniesień brak.
Przepraszam, że moje obserwacje nie pasują do oficjalnej wersji...
Ale może przytocz kraje, które już wróciły do normalności i pokonały wirusa.
Z przyjemnoścìą
  • Odpowiedz