Wpis z mikrobloga

Całe życie się z tym spotykam. 200% prawdy. Dzisiejsze różowe patrzą na chuopa jak na produkt ze sklepu. Ma posiadać takie-a-takie funkcje, a do tego zawsze działać i być na każde zawołanie. Chuop nie ma uczuć, nie ma myśli. Ma działać jak odkurzacz czy czajnik do gotowania wody. Pstryk i robi to, czego oczekuje różowa. Jak się zepsuje, to na śmietnik i następny.

#przegryw #samotnosc
truchuo - Całe życie się z tym spotykam. 200% prawdy. Dzisiejsze różowe patrzą na chu...

źródło: comment_1672022320sd8hCpDn7P2oHQibMWrYsa.jpg

Pobierz
  • 24
@truchuo: nie daj się okłamywać - daj jej stabilność i oczekuj od niej wychowania dzieci i dbania o ciepło domowego ogniska. Mamy to wręcz w DNA.
Możesz się nad tym użalać albo szukać kobiet,. które szukają sierot do opiekowania się bo takie kobiety też są. Szukają dużego dzieciaka do niańczenia.
@truchuo: Też kiedyś łykałem te bajki o bezgranicznej miłości, o tym że będę kochany będąc nawet warzywem albo bezdomnym.

Okazanie słabości w celu uzyskania wsparcia to zwykły cope. Nie ma znaczenia czy jesteś z kimś pół roku czy 15 lat. Wystarczy problem zdrowotny (nawet taki z którego da się wyjść) albo chwilowe problemy i Twoja atrakcyjność już spada, a tego nie odbudujesz bo to co negatywne przyćmiewa wszystko co jest pozytywne,
nie, po prostu należy trafić na odpowiednią osobę. Ja z moją żoną jesteśmy razem już 20 lat, w tym 14 po ślubie. Ona za mną wskoczy w ogień, a ja za nią. Rozumiemy się już bez słów i drugie wie doskonale bez jednego słowa co to pierwsze myśli. Świat jest naprawdę piękny jeśli poznasz tę odpowiednią osobę


@tumiwisizm: ()