Wpis z mikrobloga

Całe życie się z tym spotykam. 200% prawdy. Dzisiejsze różowe patrzą na chuopa jak na produkt ze sklepu. Ma posiadać takie-a-takie funkcje, a do tego zawsze działać i być na każde zawołanie. Chuop nie ma uczuć, nie ma myśli. Ma działać jak odkurzacz czy czajnik do gotowania wody. Pstryk i robi to, czego oczekuje różowa. Jak się zepsuje, to na śmietnik i następny.

#przegryw #samotnosc
truchuo - Całe życie się z tym spotykam. 200% prawdy. Dzisiejsze różowe patrzą na chu...

źródło: comment_1672022320sd8hCpDn7P2oHQibMWrYsa.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@truchuo: z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że nie wszystkie dziewczyny takie są, choć wiadomo, że jest bardzo dużo takich roszczeniowych księżniczek, zwłaszcza szukając w internecie. Niestety 80% tych fajnych, wrażliwych i kochających dziewczyn jest zajęta
  • Odpowiedz
@truchuo: Jakie "dzisiejsze"? Od zawsze tak było, że facet miał być ogarnięty w życie. Od. Zawsze. To natura, z tym nie wygrasz, tylko musisz się pogodzić.
  • Odpowiedz
@truchuo: nie, po prostu należy trafić na odpowiednią osobę. Ja z moją żoną jesteśmy razem już 20 lat, w tym 14 po ślubie. Ona za mną wskoczy w ogień, a ja za nią. Rozumiemy się już bez słów i drugie wie doskonale bez jednego słowa co to pierwsze myśli. Świat jest naprawdę piękny jeśli poznasz tę odpowiednią osobę.
  • Odpowiedz
@truchuo niestety lub stety ale ludzie kierują się instynktami i kobiety szukają zaradnego życiowo samca, który da im jak najlepszy komfort życia. Można się obrażać ale tak Pan Buk stworzył świat.
  • Odpowiedz
@truchuo: nie daj się okłamywać - daj jej stabilność i oczekuj od niej wychowania dzieci i dbania o ciepło domowego ogniska. Mamy to wręcz w DNA.
Możesz się nad tym użalać albo szukać kobiet,. które szukają sierot do opiekowania się bo takie kobiety też są. Szukają dużego dzieciaka do niańczenia.
  • Odpowiedz
@tumiwisizm: W twoich czasach była w Polsce jeszcze bieda, więc ludzie przez presję musieli się parować z jak najlepszym partnerem z okolicy. Myślisz, że teraz gdybyście byli 20 lat młodsi to żona by Cię jeszcze raz wybrała?
  • Odpowiedz
@truchuo: Też kiedyś łykałem te bajki o bezgranicznej miłości, o tym że będę kochany będąc nawet warzywem albo bezdomnym.

Okazanie słabości w celu uzyskania wsparcia to zwykły cope. Nie ma znaczenia czy jesteś z kimś pół roku czy 15 lat. Wystarczy problem zdrowotny (nawet taki z którego da się wyjść) albo chwilowe problemy i Twoja atrakcyjność już spada, a tego nie odbudujesz bo to co negatywne przyćmiewa wszystko co jest
  • Odpowiedz
via Android
  • 9
@Bitszkopt znam to doskonale. Właśnie tak skończył się mój związek ponad 8 lat temu... Miałem problemy rodzinne (niezależne ode mnie) i nagle z poziomu "nasze" wszystko zmieniło się na "moje" i w efekcie zostałem sam aż do teraz ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
nie, po prostu należy trafić na odpowiednią osobę. Ja z moją żoną jesteśmy razem już 20 lat, w tym 14 po ślubie. Ona za mną wskoczy w ogień, a ja za nią. Rozumiemy się już bez słów i drugie wie doskonale bez jednego słowa co to pierwsze myśli. Świat jest naprawdę piękny jeśli poznasz tę odpowiednią osobę


@tumiwisizm: ()
  • Odpowiedz
@Ranger: ogarnięty ma być, ale kiedyś się razem dochodziło do tego bogactwa, a teraz laski już chcą na gotowe. Nie przyłożą się do tego żeby znaleźć gościa z potencjałem i wspólnymi siłami wspiąć się na szczyt, wspierając go m.in. także nie #!$%@? że zawsze tak było. Większość naszych rodziców tak do czegos dochodziła - razem
  • Odpowiedz