Wpis z mikrobloga

@gm_gl No jak obok zusu to cityfit zana ( ͡° ͜ʖ ͡°) 24/7 dostęp. Doją kasę, tzn może i drogo, ale za to musisz wziąć umowę na 6 miesięcy bo będzie jeszcze drożej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SiewcaZaglady: szczerze mówiąc nie wiedziałem, że coś w miejscu Dragona się dzieje, jakoś na początku roku byłem w okolicy to zetknąłem czy coś się działo, ale wtedy nic jeszcze nie było. Orientujesz się czy jest tam teraz tak jak wcześniej było w Strefie czy może cokolwiek z klimatu Dragona się zachowało?
@apanKuba: Ja chodziłem spory czas do Dragona z uwagi na to że miałem tam 3 minuty drogi, z dużych plusów pod koniec działalności zrezygnowali z zajęć grupowych a wolne z salki przerobili na siłownie, dzięki czemu było baaaaardzo dużo sprzętu i rzadko co czekałem w kolejce, w strefie bywałem tylko w niedziele bo w przeciwieństwie do Dragona była on czynna, obecnie nie wiem jak to wygląda tam na dole, w tej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SiewcaZaglady: tzn ja do Dragona chodziłem cały 2019 i 2020 jak działał, wspominam zajebiście, też miałem 5 minut z buta do niej a później z Kaliny jeździłem tam, bo jednak atmosfera była zajebista. Właśnie ciekawi mnie jak ta Strefa tam funkcjonuje w miejscu Dragona, bo jak Strefa była w Leclercu to byłem parę razy, ale jakoś mi nie podeszła.
Naiwnie liczyłem na to, że strefa wykupiła sprzęt dragona, a zwłaszcza tę jedną, zapewne najstarszą ławkę do wyciskania. Niestety, jest lipa. Niby jest sprzęt, no niby jest wszystko, a pani z prędkością światła zapewnia, że teraz to jest dopiero super i na pewno nie to, co dragon... No właśnie, nie to, co dragon. I nieczynna jest ta salka, co pierwotnie była tą główną przed otwarciem pozostałych. Nie ma przez to zapewne miejsca