Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Teściowe dalej kupują prasę. Nie chce tutaj włączać polityki do tematu, bo kupują prasę z obu naszych krajowych obozów. W sumie cieszy mnie, że starają się być na bieżąco w swoim stylu. Ale spodziewałem się poważniejszego podchodzenia do tematów po prasie w odróżnieniu do internetów, gdzie każdy pisze co mu ślina na język naniesie. #newsweek Moglibyście się wstydzić takiego artykułu i to z okładki, wystarczy przegląd kilku kanałów na judupie by więcej się dowiedzieć. Teściowa zaczęła mnie przestrzegać o odżywce białkowej, bo nie wiadomo co się kupuje. Wmieszali przypadek nieznanego sportowca ( ͡° ͜ʖ ͡°) co to go złapali i on brał odżywkę tylko..( ͡° ͜ʖ ͡°)..ze sklepu stacjonarnego, gdzie policja znalazła i sterydy i narkotyki..( ͡° ͜ʖ ͡°).. #!$%@? pół życia szukałem darmowych próbek narkotyków pod szkołami i jakoś za darmo nikt mi nic nie dał. To teraz chyba będę kupował stacjonarnie niesprawdzone odżywki skoro tak dosypują za darmo anaboliki i inne substancje. Gdzieś tam jest wspomniane, że chodzi jednak o sarmy, a nie suple. A wszystko oparte na przeruchanej już dawno sprawie Burneiki, wyrwanych wypowiedział osób prowadzących nieopublikowane badania, wszystkowiedzących pracowników organizacji antydopingowych, bo przecież zawodowy sport istnieje bez dopingu, czy historiach koksów z siłowni co wybuchają nagle histerycznym płaczem przez huśtawki nastrojów, no i oczywiście cały zły internet poleca sarmy, nikt nie mówi o niebezpieczeństwach gdyż to substancje nie przebadane. A ja głupi myślałem że nawet jak chcesz kupić taki sarm z niesprawdzonego źródła, to prędzej dostaniesz placebo i cukier, bo jednak wolą cię naciągnąć na kasę. Jestem zdegustowany.

#mirkokoksy #prasa #takbylo #prawdziwahistoria #sledztwo xd
Pobierz Profil_Internetowy - Teściowe dalej kupują prasę. Nie chce tutaj włączać polityki do ...
źródło: comment_1671985801K5b2fmKscVvgRBjamWwZf4.jpg
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AVOIDME: no w sumie tak, a cukier, sól czy kawa? Ja nie bronię sarmów, ale wrzucanie sterydów, sarmów i odżywek do jednego worka i demonizowanie suplementacji? Poza tym jakie dosypki nielegalnych substancji za free xd to ja poproszę taką odżywkę z darmowymi próbkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Profil_Internetowy: Spożywanie cukru, soli i kawy w rozsądnej ilości nie jest niezdrowe, a alkohol w każdej ilości jest niezdrowy ;)

Przecież dla normikow suplementy zawsze stały na równi ze sterydami. W tym kontekście nic się nie zmieni. Dla typowego Kowalskiego kokaina i marihuana jest w tej samej grupie co heroina. Ludzie maja zabetonowane poglądy od zawsze.