Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@NoMoreTearsJustSmile: pierwsza się zesrałaś i odwracasz kota ogonem xD prostytutki to konkurencja dla wymyślnych bab i to was piecze. Po co faceci mieliby znosić twoje humory jak mogą wyskoczyć ze swojej łatwo zarobionej kasy i mieć wszystko czego chcą a nie po ciemku na misjonarza xD
  • Odpowiedz
@FLAC


prostytutki to konkurencja dla wymyślnych bab i to was piecze.


Pudło. Piecze mnie to bo jest to często wykorzystywanie złego położenia kobiet.

Po co faceci mieliby znosić twoje humory jak mogą wyskoczyć ze swojej łatwo zarobionej kasy i mieć wszystko czego chcą a nie po ciemku na misjonarza xD


Nawet mnie nie znasz, ale już coś insynuujesz i zakładasz, żeby zebrać plusy od takich manipulantów i toksyków jak Ty xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Shishu: dotarla tam moda na golenie nog, bobra czy nadal uwqzaja za zbedne?
Jak koszty zycia? Drogo dla polaka? Podalbys jakies przykladowe ceny np wynajem mieszkania itp
Osoba z polski z jakimis skilsami znajdzie tam robote? Czy pozpstaje tylko ulica?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@Herubin: W Korei dzieciaki potrafią pozywać linie lotnicze bo samolot przeleciał zbyt blisko szkoły podczas egzaminów, albo nauczyciel się źle spojrzał. Jak.siostra wróciła z Seulu po roku to część opowieści jest dla Europejczyka zbyt abstrakcyjna do przetrawienia xD
  • Odpowiedz
@Shishu:

no babe znalazlem nie starajac sie za bardzo. ja poprzez aplikacje HelloTalk do wymiany jezykowe, spotkalismy sie pare razy i jakos wyszlo, a kumpel chyba przez japonskie Pairsy i tez poszlo.


Myślisz, że zadziałał tu efekt egzotyki czy raczej japońskie różowe po prostu nie są tak księżniczkowate jak nasze na tinderach i tym podobnych?
Jaka jest mentalność u ichniejszych różowych jeśli chodzi o rynek matrymonialny, podobnie jak u tych polskich
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 37
@neeet: jak chcesz cos spod lady to idziesz noca na Dotonbori i zgarniesz jakas bezdomna nastolatke, pelno tu takich

@Shishu: czyli na dobrą sprawę, jedziesz sobie, idziesz nocą, wybierasz najlepszy towar według własnego widzimisie, myjesz, kupujesz cichy, kupujesz bilet i zabierasz do siebie do domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No jak renkom odjol na tym memie XD umyje cie i będziesz moja
  • Odpowiedz
@Mecha_Wykalaczka: no jest tak jak ta 18tka opowiadala, poznala starego dziada na Twitterze, ten ja przygarnal pod chate i raz na jakis czas ja wykorzystal, ale w koncu odpuscila. pol biedy jak nie jestes creepem, ale juz byly takie przypadki w Japonii ze typy sciagaly takie dziewczyny do siebie i mordowali
  • Odpowiedz
Pudło. Piecze mnie to bo jest to często wykorzystywanie złego położenia kobiet.


@NoMoreTearsJustSmile: A może to mężczyzna jest wykorzystywany? Ma seksualne potrzeby, o które nikogo nie prosił i które zostały narzucone na niego od tak, a teraz musi #!$%@?ć, żeby je zaspokoić. A kobieta może czerpać z tego zysk
  • Odpowiedz