Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

zawsze ze laski same są chętne i znalezienie jakiejsc w 2-3 dni to prosta sprawa a tu zaskoczenie


@gracilis: albo jesteś bogaty albo masz geny Chada czyli top 1%
  • Odpowiedz
@XpedobearX: Za bardzo wyidealizowałeś zdolności związkowe Polek ich chęci wymogi i ogólną dostępność związków dla zainteresowanych biorąc pod uwagę tylko te które spełniają swoją rolę
  • Odpowiedz
@navaare: Idealy, a raczej wszelkie antywzorce to sobie prawia przegrywy bez doswiadczenia, ktorym leb siada od niemozliwosci zaruchania. Jak ktos ma mozg przezarty wykopem, to jak ma cos tworzyc sensownego majac takie uprzedzenia? Spolecznosc mezczyzn tutaj to jakies zaprzeczenie meskosci i wsparcia, a jedynie pokazne grono #!$%@? kobiet i klepania sie po pleckach.
  • Odpowiedz
@navaare: Nie wiem, zauwazylem ten trend w pozniejszej erze wykopu, a odnosze sie do niego ze wzgledu na to kto komentuje i plusuje te wpisy, a nie losowi internauci. Niestety otaczanie sie ludzmi podobnymi, powoduje zamkniecie w bance, a ta grupa dosadnie to pokazuje, z jaka szkodliwoscia to sie wiaze.
  • Odpowiedz
@XpedobearX: Po prostu p@dolisz że wszystko bo wykop i mylisz/mieszasz przyczyny ze skutkiem. Jak wyj@biesz wykop to myślisz że przegrywów ubędzie i jakaś tam Twoja bańka tych "przegrywów" zniknie bo nie będą mieli gdzie zbierać się i problem rozwiąże się?

Szkoda strzępić ryja
  • Odpowiedz
ani to ani to xd


@gracilis: tak mówią bogate oskarki właśnie. No mam normalne powodzenie wśród kobiet, ojciec prowadzi firmę i mi na 18 urodzin kupił mercedesa AMG do którego ledwo się mieszczę bo mam 210 cm wzrostu, nie wiem dlaczego macie problemy z dziewczynami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jak wyj@biesz wykop


@navaare: to od razu świniaki 3/10 zaczną szukać partnera wśród równych sobie a nie patrzeć na jednostki 9-10/10 bo przecież księżniczce sie należy. Tak będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pciem: podrywaj tak jak nie podrywałby żaden japończyk i wyjdzie na Twoje ( ͡° ͜ʖ ͡°) są w tym na pewno więksi specjaliści, ale nie ma większych trudności. są panny, które z obcokrajowcami nie chcą w ogóle gadać, a są takie które lubią się wokół nich kręcić

@Gavilar: nie, bo mieszkam w Osace, a mało tu białych. ( ͡° ͜ʖ ͡°) jestem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shishu: Słyszałem też że japonki dość specyficznie zachowują się podczas ruchania. Zauważyłeś jakieś ciekawe zachowania?
  • Odpowiedz