Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@SynJanusha: pewnie w niektórych sklepikach jest xD jak coś to zawsze mogę Ci pośredniczyć za drobną opłatą hehe

@m0rdeczka: jak złapiesz za pierwszym razem to już wcale się martwić nie musisz na przyszłe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@kimochii: dostaje checkliste od swoich kumpli z pracy, inna sprawa że to też człowiek więc nawet jak czegoś nie kupiłeś a fajnie pobajerujesz to może pojsc Ci na
  • Odpowiedz
@NoMoreTearsJustSmile: ale z ciebie różowy dzban, wielu niebieskich choćby nie wiadomo jak się starało to zostaną odtrąceni przez kobiety i składa się na to wiele czynników. Słynna "praca nad sobą" im nie pomoże, prostytutka owszem.

A ty sobie z tego kpisz sugerując, że są nieudolni. Dno
  • Odpowiedz
@Shishu: nie żeby coś tutaj także są dopłaty za wiele rzeczy.
Pewny jest tylko seks i lodzik. Reszta to często dopłaty zwłaszcza powtórka zbliżenia

Ciekawe ile trzeba dopłacić z klimat gfe
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@topsy-turvy: to wszystko informacje z neta!! a żarliwym przejęciem bo wczoraj się wykopkom spodobało i wyczułem atencję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@FLAC: współczuje takiego myślenia że musisz sie z kimś użerać zeby poruchać xddd
Mam z tym inne doswiadczenia i wydawało mi sie zawsze ze laski same są chętne i znalezienie jakiejsc w 2-3 dni to prosta sprawa a tu zaskoczenie.
  • Odpowiedz
@Shishu: kurde one wygladaja jak sex lalki :D licze ze w niedalekiej przyszlosci w ogole bedzie taka opcja dostepna. japoneczki w polsce ;D dla kazdego anonka. zeby nie prosic sie p0lki o nic
  • Odpowiedz