Wpis z mikrobloga

@KarmazynowyAstrofizyk: nastepne bordo co w dupie bylo gowno widzialo. Tylko mnie to utwierdza w przekonaniu ze jestescie najwiekszymi przegrywami co caly dzien siedza przed kompem i czeripia wiedze z reddita, discrda i wykopu. W holandii prawie rowno z bozym narodzeniem leci chanuka. Na miescie stoja choinki a pod nimi bilbordy z menora. Sa festiwale na chinski nowy rok i obchodzony jest ramadan. Przyjezdza w #!$%@? brytoli na dzien swietego Patryka a
  • Odpowiedz
@KarmazynowyAstrofizyk: ale mormalni ludzie maja w dupie ten kolor. Chodzi o to ze bordo dziwnie koreluje ze zwiedzaniem piwnicy co najwyzej i wypowiadanie sie na rzeczy przeczytane z twittera. To, ze nigdzie nie byles jest jasne jak gwiazda betlejemska. A i jakk to u was bywa. 0 odniesien do meritum
  • Odpowiedz
Odkąd wyłapałem bordo dowidziałem się trzykrotnie, że portal ze śmiesznymi obrazkami i ten kolor wywołują prawdziwe frustracje, a nie mija nawet tydzień xD


@KarmazynowyAstrofizyk: ooo no. Dopiero od tygodnia bordo ma, a już się zachowuje jakby wszystkie rozumy pozjadał
  • Odpowiedz