Wpis z mikrobloga

@hansoloxd: W czasach mojej podstawówki takie buty były hitem na bazarach, może tu chodzi o granie na nostalgii.


@Ziombello teraz chodzi o to, że konsument jest coraz głupszy. Osobiście nie mam żadnych wątpliwości, że gdyby jakąś laga Dyga, czy inna Shakira, albo Kardashian kazały sobie nasrać na głowę, bo cudzy kał jest zdrowy dla włosów, trendy itp. to znalazłoby się naprawdę szerokie gronie ludzi którzy prosiliby bezdomnych, żeby im nasrał na
@hansoloxd: W czasach mojej podstawówki takie buty były hitem na bazarach, może tu chodzi o granie na nostalgii.


@Ziombello: to jest po prostu marketing. Apple robi podobnie (np kółka do komputera za chore pieniądze). Wrzucasz głupi produkt za olbrzymią cenę, żeby wywołać oburzenie, skandal, a szum medialny, tylko po to żeby o tobie pisali. Balenciaga miała tego mnóstwo, chociażby te buty czy torby z IKEA. Gdyby nie te akcje to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@pawel_187: @Jewjitsu: @jutlandczyk: @hansoloxd: pewnie nikt mi nie uwierzy, ale przed chwilą pokazałem ten wpis różowej, a odkąd ja znam (parę lat) to interesuje się modą w jakimś stopniu.

Balanciaga to kiedyś był szanowany dom mody, ale zmarł właściciel i przejął go gość, który z modą nie ma nic wspólnego lecz jest artystą i jego konepct w skrócie jest taki

Jak daleko można posunąć się z modą (gumiaki