Wpis z mikrobloga

@hansoloxd: Balenciaga kojarzy mi się z bananowymi oskarkami, którzy wyliczali ile kosztuje ich outfit. To samo z monclerem i kurtką z logotypem na całe plecy.

Z drogich marek, to chyba tylko Hermes i Montblanc mają atrakcyjną wizualnie stylistykę. Z tańszych bardzo lubię Hilfigera i Ralph Lauren, ale tylko te, gdzie markę identyfikuje to najmniejsze logo, a nie napis wzdłuż calego rękawa czy nogawki.
  • Odpowiedz
Wszystko zależy od konkretnego modelu, jadą na nostalgii bazarowej pewnie po części bo ich designerem jest Gruzin.
Jeśli chodzi o sneakersy to Tracki są zajebiste.
  • Odpowiedz
@hansoloxd: pokazywanie ludziom że się jest bogatym to domena ludzi żyjących ponad stan. Znałem kilka takich osób xd wypłata 10k a przymierali głodem pod koniec miesiąca. Bo spodnie za 800zl, nowy iPhone, itp. Jeszcze rozumianym kupno drogiego samochodu, bo to się chociaż sprzeda
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ziombello: jak moje pierwsze adidaski bazarowe zaczynając podstawówkę pocztakiem lat 90 xD
Kiedyś wrzucałem uwaga reklamówkę od balanciaga taka jak z bazaru za kilkaset dolców. To musi być eksperyment społeczny :-)
  • Odpowiedz