Wpis z mikrobloga

Żak ma osobowość introwertyczną i jest z natury osobą mało kontaktową. Wojewódzki za to określił Barciśa jako duszę towarzystwa. Są to po prostu dwie całkiem różne osobowości i oni kumplami nie zostana


@Colin90: Nie przesądzałbym o tym na podstawie osobowości. Ja to introwertyk (albo nawet mizantrop) level hard, który najchętniej anihilowałby całą ludzkość. Za to mój najlepszy i jedyny przyjaciel to ekstrawertyk bardzo pozytywnie i otwarcie nastawiony do ludzi. Już tak
podobnie jak Żak i Barciś. Też niedawno się dowiedziałem, że grając razem tyle czasu, nie dążyli się sympatią i mało co o sobie wiedzą


@bartolii: może dlatego tak dobrze to zagrali, bo ich postacie też tak średnio się lubiły. Krawczyk ciągle się do Norka dowalał i częściej mówił do niego po nazwisku niż po imieniu
@Raksorek: wydaje mi się że między Adamem a Jaime'm było trochę jak z Barcisiem i Żakiem. Różne charaktery i przyjaciółmi nie zostali, ale jak kilkanaście lat ze sobą wytrzymali to musieli się co najmniej tolerować.

W pierwszych sezonach była pokazana jedna czy dwie sprzeczki między nimi, ale nie jakieś poważne spiny.
@rolnik_wykopowy: Nie pamiętam jej z Pogromców Mitów. Bardziej mi się kojarzy z Top Gear. Pamiętam, jak próbowała wykręcić czas poniżej 10 minut na Nurburgingu Fordem Transitem. Jeremy Clarkson musiał to chyba jakimś Jaguarem zrobić.
podobnie jak Żak i Barciś. Też niedawno się dowiedziałem, że grając razem tyle czasu, nie dążyli się sympatią i mało co o sobie wiedzą


@bartolii: I dlatego grali razem w wielu innych produkcjach, nagrali wspólnie hot16challenge, często dzielą scenę na deskach teatru czy udzielają wspólnie wywiadów, a także robili objazdówkę po całym kraju ze swoim skeczem?

Wychodki i ich weryfikacja zasłyszanej informacji..
@Raksorek: Kiedyś się zastanawiałem, co mi przestawiło zwrotnicę w głowie i skłoniło do studiowania fizyki zamiast geografii albo chemii, które jeszcze na różnych etapach gimnazjum bardziej lubiłem, i wyszło, że to za sprawą Pogromców mitów. Podobały mi się nie te wszystkie rozwałki, tylko moment, kiedy wyciągali arkusz brystolu i w paru linijkach obliczali, co się stanie. Chciałem też się tego nauczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pamiętam, jak próbowała wykręcić czas poniżej 10 minut na Nurburgingu Fordem Transitem


@Kamzos: To nie ona, ta od Transita to Niemka Sabine Schmitz i też nie żyje.

Jessi prowadziła Pogromców, jak bodajże Carrie była w ciąży.