Wpis z mikrobloga

Park Avia (ten basen co zakazał wstępu mężczyznom na wybrane seanse saunowe) posiada też zwolenników tego typu pomysłu stref wolnych od mężczyzn.

Te, w przeciwieństwie do stref wolnych od LGBT są legalne.

I nie - seansów saunowych tylko dla mężczyzn Park Avia nie oferuje

#dyskryminacjamezczyzn #pieklomezczyzn #swidnik #logikarozowychpaskow #bekazlewactwa
sildenafil - Park Avia (ten basen co zakazał wstępu mężczyznom na wybrane seanse saun...

źródło: comment_1671700703RydMlzeRZG67fNY7ydByP0.jpg

Pobierz
  • 47
@sildenafil w mojej siłowni do której chodzę w UK jest sauna, są dni otwarte dla wszystkich, są weekendy rodzinne i jest dzień w tygodniu tylko dla kobiet
No to zapytałem w recepcji, czemu niema dnia dla mężczyzn, to mi odpowiedziano, że mężczyźni przecież mogą cały czas, i weekendy rodzinne, i w dni otwarte dla wszystkich, więc o co chodzi. I co najciekawsze, ona nie rozumiała co próbuje jej powiedzieć, odebrała to jaki
@smarterMe: A powiedz mi co zrobiłeś w kierunku seansów męskich w tym parku? Rozumiem, że złożyłeś jakieś petycje, prośbę, miałeś w tym poparcie wielu osób tak? Podzielisz się z nami dokumentacją?
Bo skąd się biorą seanse dla kobiet wiem i sama z takich korzystałam w niektórych miejscach.
@smarterMe: No, ale sorry ja rozmawiam z tobą normalnie i poprosiłam cię o coś i jedyne co na to odpowiedziałeś to "Typowe argumenty różowego paska" Czyli nie zrobiłeś w tym kierunku nic, a jedynie narzekasz.
Co zrobiłam w tym kierunku? W poprzednim miejscu zamieszkania podpisałam petycję i zachęciłam do tego koleżanki, inne zrobiły podobnie i w efekcie po jakiś 2 miesiącach stworzono seanse dla kobiet raz w tygodniu :)
W obecnym
@WhiskyRomeo: Wiesz co moim zdaniem to trochę bicie piany, nie znam tego parku, ale ile jest takich seansów w miesiącu? 2?4?6? Jakby to było tak, że facet nie może korzystać regularnie to zgadzam się powinien płacić po prostu mniej. Analogicznie to jak dyskryminowanie bezdzietnych z czym się czasami spotykam, czy to właśnie eventy, usługi, kolejki, ale ja mam to po prostu w dupie to nie są sytuacje które sprawiają, że moje
Wiesz co moim zdaniem to trochę bicie piany, nie znam tego parku, ale ile jest takich seansów w miesiącu? 2?4?6? Jakby to było tak, że facet nie może korzystać regularnie to zgadzam się powinien płacić po prostu mniej. Analogicznie to jak dyskryminowanie bezdzietnych z czym się czasami spotykam, czy to właśnie eventy, usługi, kolejki, ale ja mam to po prostu w dupie to nie są sytuacje które sprawiają, że moje życie jest
@WhiskyRomeo: Tutaj musiałabym generalizować i nie byłoby to fair. Cieżko jest znaleźć złoty środek idealny dla każdego we wszystkim. Sprzątaczka pewnie nie lubi oglądać 30 gołych facetów każdego dnia, facetów do sprzątania zbyt wielu nie ma, a jakby sprzątała dopiero wieczorem po zamknięciu siłowni to hejt byłby jeszcze większy bo przez cały dzień byłby syf.
Tutaj musiałabym generalizować i nie byłoby to fair. Cieżko jest znaleźć złoty środek idealny dla każdego we wszystkim. Sprzątaczka pewnie nie lubi oglądać 30 gołych facetów każdego dnia, facetów do sprzątania zbyt wielu nie ma, a jakby sprzątała dopiero wieczorem po zamknięciu siłowni to hejt byłby jeszcze większy bo przez cały dzień byłby syf.


@asiaczk: Równość to nie zabawa. Jej ochota nikogo nie interesuje. To jest jej praca i albo bierze
Pytanie czy jest duża grupa mężczyzn która faktycznie wyraża zapotrzebowanie na tego typu seanse tylko dla mężczyzn.


@asiaczk: przecież chodzi tylko o to że kobieta i mężczyzna płaci tyle samo za miesięczny karnet i mężczyźni mają mniej dni do wykorzystania bo pewne dni są tylko dla kobiet - wystarczy obniżenie ceny karnetu dla mężczyzn o dni w których nie mogą korzystać z sauny
@WhiskyRomeo: Dla mnie osobiście tak bijesz pianę teraz :P Nie czujesz się z tym komfortowo to zmień bieliznę zakryty ręcznikiem (zakładając, że ta sprzątaczka zawsze akurat stoi jak chcesz się przebrać xD)
Wiele różowych ma problem przebrać się nawet przy innych różowych i się wstydzi i sobie radzą za każdym razem.
Porównywanie siłowni dla mężczyzn w zestawieniu z seansami saunowymi dla kobiet jest słabe. Te seanse to efekt między innymi tego
@GoracyStek: Ten argument jak najbardziej rozumiem i się zgadzam. Przy czym jeśli to jest różnica taka, że im odpada kilka godzin miesięcznie to mi by się najzwyczajniej w świecie nie chciało o to żreć. Chyba, że te seanse są często.