Wpis z mikrobloga

@Makowieciasto: no jeżeli uważasz, że robienie takich rzeczy dla atencji jest ok no to nie wiem co Ci powiedzieć ¯\_(ツ)_/¯
@Jerry664: imo zmienia, bo przy takim "negatywnym" feedbacku jest szansa, że atencjuszka zrozumie wpływ swoich działań na otoczenie
@Konrad2114: mordo, ale chyba sam nie wierzysz, że ktoś kto jest w tak złym stanie, że jedynym SOS jaki jest w stanie wysłać do świata jest próba samobójcza, jest jednocześnie w
no jeżeli uważasz, że robienie takich rzeczy dla atencji jest ok no to nie wiem co Ci powiedzieć ¯_(ツ)


@Lefty: Ja nie mówię że jest ok, jak potrzebuje tego no to co jej mam zrobić, wszystko zależy od sytuacji

imo zmienia, bo przy takim "negatywnym" feedbacku jest szansa, że atencjuszka zrozumie wpływ swoich działań na otoczenie


@Lefty: Ale wpływ działań na nią to już jest dobry nie? ( ͡
@Konrad2114: ¯\(ツ)_/¯

@Makowieciasto:

Ale wpływ działań na nią to już jest dobry nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


nie wiem skąd taki wniosek, bo o tym nic nie wiemy, ale ok ¯\
(ツ)_/¯

No nie robi się to dla atencji bo głupi rodzice lub ktoś z otoczenia nie widzi ¯_(ツ)_/¯


nie wiem czy to kwestia interpunkcji czy co, ale nie rozumiem co chciałeś tym zdaniem przekazać
nie wiem skąd taki wniosek, bo o tym nic nie wiemy, ale ok ¯_(ツ)


@Lefty: Jak skąd taki wniosek

imo zmienia, bo przy takim "negatywnym" feedbacku jest szansa, że atencjuszka zrozumie wpływ swoich działań na otoczenie

nie wiem czy to kwestia interpunkcji czy co, ale nie rozumiem co chciałeś tym zdaniem przekazać


@Lefty:

No nie, robi się to dla atencji bo głupi rodzice lub ktoś z otoczenia nie widzi