Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam problem z bp. Progresuje w każdym boju, obecnie siad 160kg, martwy 190, a klata 90 kg xD waga 70kg. Nie wiem, przecież nawet leżąc jak kompletny placek powinienem jakoś progresowac w lawie, a od 1.5 roku wyciskam tyle samo. Może przez moje wady postawy? Mam mocno zrotowane barki do przodu, głowę pochylona do przodu. Już próbowałem wszystkiego, Wyciskanie 3 razy w tygodniu, #!$%@? dużej objętości na plecy i tricepsy, a wynik dalej stoi. OHP też mam nieproporcjonalnie duży wynik w porównaniu do ławy, nie robię go w ogóle, a 1x70 czyli mój bw mogę zrobić beż niczego.
#mikrokoksy #trojbojsilowy

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63a38097ac54d1c27d3ba9bc
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: Chłopie ważysz 70 kg i myślisz,że bez masowania pójdzie Ci ława,gdzie właśnie ława jest najbardziej zależnym bojem w stosunku masa ciała-> większe wyciskanie xD Zacznij sobie masować powoli i będzie szło bez kombinowania
Chłopie ważysz 70 kg i myślisz,że bez masowania pójdzie


@markili: nie wiadomo ile ma wzrostu, ale i tak 90 kg BP, to mało w stosunku do 70 kg wagi przy takich wynikach w pozostałych bojach. Stagnacja trwająca 1.5 roku byłaby wytłumaczalna wagą ciała, gdyby klata bujała się w okolicach 110 - 120 kg...
Też bym najpierw popatrzył na ogólną technikę ćwiczeń, zanim zwali się wszystko na niską masę ciała.
Op: @Kasahara: No ale bez przesady, to nie jest zastój na poziomie nie wiem, 120 kg, tylko ja od półtora roku stoję na śmiesznym ciężarze, gdzie nic nie pomaga, a próbuje już dosłownie wszystkiego. Co do masowania, kiedyś zmasowalem do 75 i wycisnąłem 95 xD kilogram masy na kilogram progresu srednio mnie zadowala
---

Zaakceptował: karmelkowa
AgresywnyJegomość: Nie napisałeś jak wygląda Twój trening na klatę, to ciężko coś doradzić.

Martwy robisz z paskami? Bo 190 to w ciul dużo. Ja sobie ćwiczę rekreacyjnie i w martwym mam max 140, w siadzie 140 i płaska 120kg - waga 93kg.
Też miałem stagnację i to co mi pomogło, to wejście od razu na duże ciężary. Jak moim maxem było 100, to robiłem pierwszą serię 70, drugą 80, a potem