Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@kimikini: Kiedyś mogliśmy sprzedać pojazd 31 grudnia i dostać premie roczne albo sprzedać pojazd w styczniu i zapomnieć o premiach rocznych. Dla 1000 zł warto było uwinąć się z robotą?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@koniu89: kiedyś spotkałem się z taką sytuacją. Było to komiczne, jak po zgłoszeniu awarii pracownicy utrzymania ruchu biegali do jakiegoś działu/linki by usunąć awarie. Później dowiedzieliśmy się dlaczego to robią. Premie od usunięcia usterki w czasie nie przekraczającym chyba 15 minut. Bylo to dawno, a premia w wysokości kilkuset złotych, kilka razy w miesiącu naprawdę motywowała :D

Co do tego "jeśli mamy wyprodukować jedną sztukę" to ostatnio u mnie było podobnie.
@europa: Aż mi się przypomniało jak w pewnej fabryce Pani Teresce wyrwało dwa palce. Kobita z wrażenia zemdlała, widząc to jeden z kolegów zadzwonił po pogotowie. Jaka #!$%@? potem inba była, że po #!$%@? dzwonili, kierownik, by ją wypuścił wcześniej i by se na SOR pojechała, a teraz #!$%@? kontrole będą i kto to widział. Jeszcze jakby to był jakiś bieda kołchoz prowadzony przez Janusza, ale nie #!$%@? S.A. z kapitałem