Wpis z mikrobloga

Blackpill to największy cope.

Filozofia mająca uzasadnić swoje sperdolenie. Skoro to kim jestem jest w 100% uzależnione od genów i determinizmu społecznego, to nie ciąży na mnie żadna odpowiedzialność za to kim jestem. Bycie przegrywem jawi się jako po prostu skutek losowania, z którym nie da się nic zrobić.
Śmieszne jest to, że podobną rolę dla kobiet pełni nemesis blackpillu - feminizm.

#przegryw #blackpill #cope #feminizm
  • 34
@OktawianAugust: A kto tak niby twierdzi? Blackpill to tylko informacja. Każdy sam decyduje o tym jak ja wykorzystać. Mi to pomogło. Wprost polepszyłem swoje relacje z kobietami i zacząłem czerpać większa radość z życia, bo wiem czego mogę oczekiwać, a czego nie. Przestałem gonić za mirażami, czymś niemożliwym, a skupiłem się na sprawianiu sobie przyjemności. Kiedyś zmuszałbym się do robienia czegoś czego nie lubię, aby zwiększyć swoje szanse, a teraz wiem
@dzikop: Tylko, że to jest fałszywa wiedza. Nie tworzy się fałszywych teorii bez powodu, żeby od tak sobie dryfowały w próżni, a żeby wywołały konkretną reakcję.

dla mnie blackpill to po prostu sensowne wytłumaczenie tego, że powodzenie w relacji z kobietami nie zawsze zależy od naszego charakteru i zasobności portfela


@Godir17: Tylko, że to o czym piszesz to nie jest blackpill w rozumieniu większości wykopków/redditowców. Raczej każdy poza jakimiś skrajnymi
@OktawianAugust odpowiedzialność ciąży i nie ciąży.
Ciąży za to co robisz w swoim życiu, co jesz, czym się zajmujesz, czy sprawiasz komuś krzywdę. Ale nie ciąży na Tobie odpowiedzialność za to, że jesteś brzydki z natury (o ile starasz się dbać o siebie jak normalny człowiek) i za to jak Cię ludzie w związku z tym traktują. Jesteś przegrywem z natury i w wyniki genetycznego losowania ale to czy jesteś spoko przegrywem
@OktawianAugust blackpillowiec ma ten przywilej, że wie w czym jest problem, jak to naprawdę działa, czego mu naprawdę brakuje i jakie ma szanse, że uda mu się to poprawić (głównie o wygląd chodzi). Możesz teraz się wściekać na blackpillowe stwierdzenia ale jak już raz masz styk z tą wiedzą to już nie ma odwrotu. Bo za każdym razem żyjąc teraz po bluepillowemu będziesz widział potwierdzenia blackpilla itd. Zostałeś zblackpillowany i teraz od
@dzikop: Jest wiele fałszywych rzeczy, chociażby to, że blackpillowcom się wydaje, że blackpill to jakieś uniwersalne zasady, które mają zastosowanie jak zasady fizyki klasycznej.

Np. często na wykopie wyśmiewany jest "kolega 170, który rucha", tak jakby nie istniała możliwość, że taki ktoś istnieje.

Gdyby blackpill oznaczał tylko pewne generalne tendencje w preferencjach seksualnych kobiet i mężczyzn, to nikt by się z tym nie kłócił, bo są badania na ten temat, nawet
@OktawianAugust: kolega 170 cm, który rucha jest możliwy. Może mieć bardzo dobrą twarz, która rekompensuje wzrost, a do tego mieć gadane. Tyle, ze w żaden sposób nie można tego porównać do kogoś kto ma 170 cm i przeciętną twarz. Można mieć nawet 170 cm i przeciętną twarz i ruchać, ale trzeba mieć naprawdę spore pieniądze i status albo trochę mniejszą kasę i „gadane”. Sława tez pomaga. Blackpill nie wyklucza szans osób
Tyle, ze w żaden sposób nie można tego porównać do kogoś kto ma 170 cm i przeciętną twarz. Można mieć nawet 170 cm i przeciętną twarz i ruchać, ale trzeba mieć naprawdę spore pieniądze i status albo trochę mniejszą kasę i „gadane”.


@Blackmore: Ale czy istnieje jakieś faktyczne potwierdzenie tego, że majac 170cm i przeciętna twarz trzeba spełniać takie dodatkowe wymagania aby ruchać? Co jest podstawą tych teorii? Właśnie bazując na
@OktawianAugust: ale beka z ciebie gościu.
Blackpill to zbiór informacji, nic więcej, jak jesteś choć trochę myślącym i masz brzydka gębę to po odrzuceniach ze strony kobiet chcesz wiedzieć co było jedną z głównych przyczyn i tu przychodzi blackpill bo niczym wujek dobra rada opisuje co jest przeszkodą żeby zdobyć kobietę,
Jak już uda ci się jakąś zdobyć bo to nie jest wykluczone ale bliskie zera, to masz obiekt do badań
@cebularz_szkorbutnikowy: No nie wiem. Może obserwacje i życie? Ja osobiście nie znam żadnych manletów ruchaczy, ale jeśli są, a nie wątpię w to bo cuda się zdarzają, to najwidoczniej w grę wchodzą inne czynniki. I można się domyślić jakie. Także na podstawie obserwacji i doświadczeń.
Może obserwacje i życie


@Blackmore: Jakie obserwacje? Równie dobrze może być tak, że dziewczyny które rucha lubią niskich i brzydkich albo kompletnie nie zwracają na to uwagi. Bo właśnie tak to działa. Nawet jeśli 99% kobiet patrzy na wygląd, to jest 1%, który tego nie robi i kolega takie znajduje. Ale to już wychodzi poza blackpillowe pojmowanie świata. Bo przecież ja jestem niski i brzydki, a nie rucham.