Wpis z mikrobloga

@cebularz_szkorbutnikowy: i kto demonizuje? dlaczego piszesz w liczbie mnogiej?
mam rozumieć że leczysz się psychiatrycznie i widzisz jakiś "ich"??

w takim razie rozważ może ograniczenie w korzystaniu z socjal mediów?

Druga sprawa:

Załóżmy że jesteś w pełi normalny, i zwyczajnie próbujesz mnie zwyzywać w ten sposób. Trudno.

Ale serio, umówiłbyś się z dziewczyną, wobec której musiałbyś skakać, a jakbyś był 10/10 to od razu dałaby ci dupy(co przecież sama napisała)? Serio,
@KarolDawid: wy - przegrywy/mizogini.

"Ale serio, umówiłbyś się z dziewczyną, wobec której musiałbyś skakać, a jakbyś był 10/10 to od razu dałaby ci dupy(co przecież sama napisała)? Serio, nie czuł byś się z tym źle? "

Nie czułbym się z tym źle. Tak działa życie obecnie i tak działa od zawsze. Ja tylko akceptuje rzeczywistość i fakty.
Jeśli moja wartość jako faceta wynosi mniej niż kogoś innego to logiczne, że musze
: A co jest złego w seksie z kimś 10/10 jeśli jest się singlem, a ona obecnie jest singielką?


@cebularz_szkorbutnikowy: podczas seksu jednym z hormonów wydzielających się u partnerów jest oksytocyna - hormon odpowiedzialny za trwałość więzi, jeśli taka panna i taki kawaler nadużywają przygodnego seksu nie są potem w stanie stworzyć stałego, zdrowego związku

To oczywiście konsekwencje na poziomie indywidualnym, na poziomie społeczeństwa dochodzą jeszcze inne jak fakt, że finalnie
@YouCanCallMeBillieGates: Argument z guwniakiem jest bezzasadny. To jest takie gadanie "Wychodzenie z domu jest złe, bo możesz się przewrócić, rozbić głowę, zostać kaleką a potem społeczeństwo będzie łożyło pieniądze na Twoje utrzymanie". Można się zabezpieczać i nie mieć gówniaka. Jak ktoś chce to ma dostępne odpowiednie zabezpieczenia aby nie zajść w ciąże.

podczas seksu jednym z hormonów wydzielających się u partnerów jest oksytocyna - hormon odpowiedzialny za trwałość więzi, jeśli taka
@cebularz_szkorbutnikowy: Urojenia się leczy. Zgłoś się do psychiatry i napisz mu że wszedzie widzisz przegrywów i mizoginów. No i oczywiście opisz swój stosunek do kobiet, jest toksyczny.
Trzeba dbać o zdrowie psychiczne, nie ma co bagatelizować objawów schizofrenii, a pierwsze urojenia już masz :(
@KarolDawid: A kto powiedział, że mam się kłócić, faktycznie, mój błąd, napisałeś, że bez względu na płeć to #!$%@?, lecz tak czy siak co do

"Ale serio, umówiłbyś się z dziewczyną, wobec której musiałbyś skakać, a jakbyś był 10/10 to od razu dałaby ci dupy(co przecież sama napisała)? Serio, nie czuł byś się z tym źle?"

Traktowałbym to jako tylko fwb i nic więcej, nie czułbym się źle jakbym był tym
to trudno, każdy ma swoje wymagania


@howtowisnia: no właśnie, dlatego w moich preferencjach taka osoba do związku się w żaden sposób nie nadaje,
Nawet nie dlatego ze uważam przedmiotowe korzystanie z ludzi (czyli fwb, onf) za głupotę, ale ten naiwnie i głupio sformułowany opis:p