Wpis z mikrobloga

Szczerze nie pamiętam, co się działo w moim życiu przez ostatnie 14 lat. Mam wrodzoną chorobę genetyczną. Jak byłem w ostatniej klasie liceum, to dostałem rentę. Pieniądze za darmo w tak młodym wieku sprawiły, że praca nie była mi w głowie. Zdałem maturę, na studia się nie dostałem, bo za słabo zdałem maturę. Załamałem się wtedy. Zacząłem gnić w domu i tak siedzę do dziś. Rówieśnicy skończyli studia, poszli do pracy i mają rodziny, a ja siedzę w domu w wieku 33 lat. Nie wiem co się działo w moim życiu od 19 do 33 roku życia. Dosłownie nie wiem, co robiłem przez ostatnie 14 lat. W tym roku mija 14 lat #neet
#przegryw #przegrywpo30tce
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dziobnij2: obejrzałeś chociaż wszystkie wartościowe filmy i seriale albo przeczytałeś jakies ciekawe książki? Jeśli tak, to nie ma nad czym ubolewać jeśli jesteś w stanie się utrzymać na swoim i wykorzystywać swój czas tak jak chcesz. Doceń to
  • Odpowiedz
pracowałem kiedyś z jednym człowiekiem, który do pierwszej roboty w życiu poszedł w wieku 17 lat. Teraz ma koło 50 lat, długi , cały czas narzeka od ponad 30 lat na Janusza, zaczyna się psuć zdrowie i raczej nie dożyje emerytury. Wspaniałe życie xD
  • Odpowiedz